Sekite mus :

Dexter DXR Relax motociklo kelnės: visas testas


Lietus, šaltis, vėjas... Žiema įsibėgėjo. Būtent tokiomis idiliškomis sąlygomis keletą savaičių intensyviai išbandėme motociklo kelnes Dexter DXR Relax. Mūsų verdiktas!

Premier pastebėjimas, Dexter DXR Relax kelnės atrodo labiau tinkantis vidurio sezonui, nes jos neturi izoliuojančio pamušalo. Tačiau jis vis tiek prisitaiko kelių valandų kelionės blogojo sezono centre dėl efektyvaus vėjo nepraleidžiančio efekto, leidžiančio pasigirti daug didesniu komfortu nei šios medžiagos džinsai.

Bet tai neabejotinai kalbant apie atsparumą vandeniui, didžiausią įspūdį paliko Dexter 's DXR Relax. Po 250 km kelionės intensyvaus ir nuolatinio lietaus metu, kurį daugiausia sudarė greitkeliai (yuck!), jam nepavyko atlikti užduoties ir mes saugiai atvykome į tikslą. Spektaklis, kurį reikia pagirti nuo DXR Relax pardavimo kainos.

Dexter DXR Relax: nuostabi hidroizoliacija

Ir jei bijote, kad šis sandarumas taps kliūtimi, kai termometro stulpelis pakils, pažiūrėkite į priešais esančias nuotraukas: be membranos pralaidumo orui, Dexter turi du ventiliacinius užtrauktukus ant šlaunų.. Nors jų sukuriama oro cirkuliacija vasaros širdyje tikriausiai bus šiek tiek lengva, srautas bent jau atnaujins orą ir pašalins epidermio išskiriamą drėgmę.

Geras apsaugos lygis

Bet respublikos Président ženklas nesustok ten. Taigi, dexter DXR Relax siūlo gerą apsaugos lygį. Taip jis kaupiasi pora CE sertifikuotų apvalkalų kelių lygyje su dviem putomis (bet nepatvirtinta) ant klubų. Pakanka, kad būtų užtikrintas saugumo lygis, panašus į konkurentų siūlomą daug aukštesnėmis kainomis. Standartiškai siūlomi keturi priedai nesukelia jokio diskomforto net ilgose kelionėse, jų lankstumas juos gerbia. Kelių kaušelių aukštį galima reguliuoti keliais centimetrais.

Ergonomiška ir praktiška

Kalbant apie pjūvį, bendra konfigūracija yra panaši į įprastų džinsų su užtrauktuku, kuris paslepia atvartą su vandeniui atsparia membrana. Kabliukas kartu su užsegimo mygtuku užtikrina, kad diržas užsiskleistų. Reguliavimo galimybės yra susijusios tik su apatinėmis kojomis, bet Dexter šioje srityje nedarė dalykų per pusę ne mažiau kaip trys velcro skirtukai kiekvienoje pusėje, kurios leidžia reguliuoti suveržimą pagal savo kūno formas arba aulinių batų formą. Praktiška.

Puikaus dizaino ir diskretiškos motociklininko kelnės

Taip pat motociklo kelnių Dexter DXR Relax funkcija šešios kišenės (dvi rankinės kišenės, dvi galinės kišenės ir dvi šoninės Cargo kišenės), pakanka pasakyti, kad nerizikuojate būti ankšta, o raktai ar servetėlių paketai ten lengvai tilps (tik reikia atsiminti, kur jie laikomi!) Galiausiai trūksta tik jungiamojo užtrauktuko ties juosmuo , tiems, kurie turi Dexter striukę: net jei mažai kas ją naudoja kasdien, tai yra pliusas ilgose kelionėse dėl patogumo ir saugumo.

Paskutinis argumentas ir ne mažiau svarbus dalykas – juodos spalvos Dexter kelnės demonstruoja a idealus blaivumas kasdieniam jodinėjimui, kad ir kokia būtų jūsų švarko ar švarko estetika, todėl nėra labai purvinas. Ir nepaisant šio diskretiškumo, dėl šviesą atspindinčių įdėklų jis išlieka matomas net esant blogoms oro sąlygoms.

Izoliacija3.3
Hidroizoliacija5
Vėdinimas3
Apsauga3
Iškirpti4.5
Apkaustai (reguliavimas, kišenės ir kt.)3.8

Mūsų nuomonė: paprasta, bet efektyvu

DXR Relax“ kelnės, būdingos Dexter gaminiams dėl kainos ir paslaugų padėties, mus įtikino. Paprasta, bet patikima bet kokiomis aplinkybėmis, tai neabejotinai bus gera staigmena daugumai motociklininkų. Su Dexter DXR Relax motociklo kelnėmis gausite tai, už ką mokate.
3.8

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo