Sekite mus :

Ixon Amaris moteriškų kelnių testas


Kai prieš pusantrų metų, vidurvasarį, gavau motociklo pažymėjimą, premier mano įranga buvo labai elementari: šalmas, pirštinės ir striukė. Išimtis buvo batų su kulnu pirkimas, kad būtų patogu ant Gladius. Mano kelnės buvo paprasti džinsai. Tačiau toliau važinėdamas po savo A2 supratau, kad jis labai mažai apsaugos kritimo atveju. Taigi jau keletą mėnesių ieškau kelnių kelionėms motociklu. Ar Ixon Amaris atitinka mano kriterijus? Sužinosite šiame teste!

Pratarmė: tinkamų kelnių ieškojimas

Motociklininkų kelnių paieška gali būti labai sunki, ypač moteriai. Pastebėjau, kad nors prekės ženklai deda vis daugiau pastangų dėl švarkų kirpimo, spalvų ir raštų, tai nebūtinai tinka kelnėms. Daugelis neatitinka „moteriškesnės“ kūno formos. Žinoma, labai sunku rasti kelnes, kurios tiktų visoms moterims, todėl paieškos kartais gali užsitęsti. Iš tikrųjų man prireikė premier nesėkmingo užsidėjimo, kad galėčiau išbandyti IXON Amaris kelnes.

Motoblouz pirmą kartą pasiūlė man išbandyti sPIDI Gradus kelnės. premier grąžinus L dydį, XL man vis tiek netiko, o kelnių nebuvo ir didesnio dydžio. Taigi kalbėjausi su patarėjais ir paaiškėjo, kad šių kelnių kirpimas labiau atitinka aukštas, lieknas moteris. Gaila dėl mano 70 metrų ir 40 dydžio.Jis ir aš nebuvome priversti leistis į keliones kartu. Tačiau, jei atitinkate profilį, primygtinai rekomenduoju peržiūrėti atsiliepimus svetainėje. Tai labai geras kainos ir kokybės santykis.

Amaris, kaip tik mano dydžio

Po šios premier nesėkmės galiausiai atsigręžėme į Ixon Amaris. Prieš rinkdamasis savo dydį, šį kartą atidžiai apžiūrėjau puslapyje esančią dydžių lentelę ir pasiėmiau išmatavimus. Jo nebeliko XL. Taip, XL! 40 dydžiui... Užtenka pasakyti, kad užsakyti tokį didelį dydį, kai nesi toks didelis, šiek tiek slegia. Bet jei kelnės tinka, tai nėra didelis dalykas.

Su nedideliu nerimu užsidėjau „Amaris“. Bet mano šlaunys praeina ir klubai taip pat. Esu labai šiek tiek aptemptas ta prasme, kad pamušalas šiek tiek prilimpa prie manęs, bet būtent to reikia, kad esamos apsaugos, būtent kelių pagalvėlės, sutvirtinimai ant klubų ir viršutinės šlaunų, galėtų likti vietoje. slysta. Stengiuosi pritūpti, niekas negirgžda, nesijaučiu suspaustas, džiaugiuosi!

Bet nors jis man tinka plotyje, reikia pasakyti, kad jis yra labai ilgas kojose. Tačiau Ixon pagalvojo apie viską. Kojų gale yra 3 eilės užsegamų sagų, kurios leidžia daugiau ar mažiau sutrumpinti koją. Labai praktiška, o ne apsiūti ir pamesti Velcro. Taigi man pavyko pritaikyti kelnes savo mažoms kojytėms. Dėl šios išradingos sistemos jis net nebeliečia žemės.

Ixon Amaris kelnės kelyje

Po kelių dienų nusprendžiau trumpam pasivaikščioti ir išbandyti Ixon realiomis sąlygomis, o ne tik namuose su šildymu. Išsiimu savo mažąjį ER6 ir ruošiuosi sėstis... tik negaliu perkelti kojos per balną. Nusprendžiu nuimti pamušalą, kad pažiūrėčiau, ar kelnės būtų lankstesnės. Laimei, taip yra, bet kojos praėjimas vis tiek sunkus. Bet svarbiausia, kad aš važiuoju dviračiu.

Užlipęs ant balno Ixon Amaris“ manęs taip neįtempia. Bijojau, kad suvaržys mane skrandyje, bet taip nėra, tikriausiai dėl dviejų Velcro juostelių, kurios leidžia reguliuoti sandarumą ties juosmeniu, o tai labai malonu.
Nuo šalčio kenčiu tik greitkelyje iki 130km/h, nors įdėklą nuėmiau. Tačiau mano telefonas man rodo, kad yra 1°C. Kelių pagalvėlės lieka vietoje, net kai padedu koją ant žemės. Šis pirmasis pasivaikščiojimas buvo sėkmingas, bet vis dar esu šiek tiek nepatenkintas, kai rentrée vis dar sunkiai patraukiau koją, kad nusileisčiau.

Izoliacija nuo šalčio: patvirtinta!

Po kelių dienų vis tiek nusprendžiu išbandyti kitą pasivažinėjimą. Jei drabužiai ir oda tempiasi, kodėl šios kelnės neturėtų? Kita vertus, jis turės išlaikyti testą su pamušalu! Taigi laikas vėl ištraukti mano dviratį. Ten man pavyksta užkopti, kad ir su laineriu, bet ne be vargo. Teko šokinėti ir svirduliuoti, bet tai praėjo.

Taip pat dar kartą atlieku arbatpinigių testą (laikydamasis greičio apribojimų!) greitkelyje. 0°C, o važiuojant 130km/h vos nejaučiu šalčio. Mano pasivaikščiojimas truko tik valandą, bet dėl ​​savo įrangos – šalmo, pirštinių, šaliko, švarko, aulinių batų ir Ixon Amaris kelnių, aš nepatyriau šalčio įkandimo tik po ranka.
Deja (ar laimei?), mano bandymų metu nelijo, todėl šių kelnių, kurios nurodytos kaip atsparios vandeniui, atsparumo nepavyko išbandyti, todėl jas nusausinau. Žinodami, kad jame nėra Gore-Tex, tai buvo labai patenkinama! Tačiau nemanau, kad jis atlaikytų ilgą kirtimą pliaupiant.

Dydis3.5
Komfortas3.3
Apsauga4.5
Izoliacija4.8
Hidroizoliacija4
Prisitaikymas4.5

Mano nuomonė: Kelnės, kurios laikosi pažadų

Apibendrinant galima teigti, kad net jei tarpkojis labai kietas sėdint ant motociklo, šios kelnės ištesės savo pažadus. Jis ne tik apsaugo nuo šalčio ir lietaus, bet ir nuo sužalojimų nukritus dėl apsaugų. Jo pritaikymas dydžiui taip pat yra tikras pliusas.
4.1

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Chloe

26 metų dviratininkas, licenciją gavau 2015 m. rugsėjį. Išnaršęs Paryžiaus regiono kelius, dabar keliauju Monpeljė regione laikydamasis savo ER6N vairo. Stengiuosi derinti savo kasdienybę su savo baikerio tapatybe!

3 komentarai

Pridėkite savo
 1. Cedric 2017 m. balandžio 10 d., 13.34 val. Atsakymas

  Sveiki Nathalie!
  Iš to, ką galėjome pamatyti per Motoblouz dieną, surengtą tokiems tinklaraštininkams kaip aš ir Chloé (kuri parašė šį rašinį), DXR (pavyzdžiui, sutvirtinti motociklo džinsai) atkeliauja daug įdomių dalykų, kuriuose atsižvelgiama į moterų kūno formas. , kurie ne visi turi modelio matavimus realiame pasaulyje.
  Artimiausiomis savaitėmis/mėnesiais turėsime tai stebėti. Sekite naujienas 😉

  • Chloe 2017 m. balandžio 11 d., 09:04 Atsakymas

   Sveiki, Nathalie,

   Aš pats esu lenktas ir ne itin aukštas, todėl galiu pasakyti, kad man taip pat sunku... Kaip minėjo Cédric, DXR suplanavo daug dalykų, atitinkančių mūsų kūno formas ateinantiems keliems mėnesiams, todėl turėtumėte būti gali rasti savo laimę. Sekite Enjoy The Ride naujienas, testai turėtų būti paskelbti internete 😉

   Pagarbiai
   Chloe

Pridėti naują komentarą