Sekite mus :

Bering Iwaki fluo lietaus kostiumo testas


Lietus yra didžiausias baikerių priešas. Norint susidoroti ir išlikti sausam kelyje, kostiumas nuo lietaus išlieka patikimiausia ir efektyviausia įranga. Hidrokostiumas ne tik apsaugos jus nuo drėgmės, bet ir nuo vėjo, šalčio ir purvo purslų, kad jūsų kelionė būtų daug malonesnė. Kad patvirtinčiau šiuos dalykus, išbandžiau rinkos nuorodą bering Iwaki neoninis kostiumas nuo lietaus.

Bering Iwaki, aukščiausios klasės hidroizoliacija!

Pastaraisiais mėnesiais Paryžiaus regione daug lijo, o tai buvo puiki proga išbandyti šio Bering pilno lietaus kostiumo efektyvumą. pagamintas iš nailono geresniam sandarinimui.

Visa apatinė kostiumo dalis neturi užtrauktukų, kuris neleidžia prasiskverbti menkiausiam vandens lašeliui. Skeptiškai žiūrėjau į visišką angų nebuvimą: tikrai nerimavau, kad negalėsiu per jas įkišti kojos (aut batus). Ir visgi, kostiumo pėdos yra lengvos. Jei jus nustebins vėlyvas žiemos lietus, nėra problemų apsivilkti kostiumą ant drabužių.

Galbūt vis dėlto geriau, kad jūsų batai ir apranga nebūtų per stori. mano Alpinestar SMX labai gerai priglunda, kai atsegti du Velcro dirželiai, esantys ties čiurna, todėl galima plačiai atsidaryti.

Jei jūsų batai nėra atsparūs vandeniui, rekomenduoju investuoti į aulinių batų pora. Būtų gaila, jei vilkint hidrokostiumą būtų permirkusios kojos!

Viršutinėje kostiumo dalyje a vienas užtrauktukas leidžia pakilti nuo tarpkojo iki apykaklės. Šis užsegimas apsaugotas dideliu Velcro atvartu, kad būtų išvengta įsiskverbimo. Kaklo apsaugą visiškai užtikrina plati apykaklė, kuri pakyla labai aukštai. Vis tiek patariu apsirengti a apykaklės dydis ilgainiui išvengti nemalonios trinties ir optimizuoti apsaugą nuo šalčio.

Riešai yra gerai apsaugoti didelėmis tamprėmis, todėl pirštines lengva mūvėti virš (ar net po apačia). Bandymui naudojau be problemų Alpinestars technologijų kelias.

Optimalus palaikymas ir komfortas

Nepriklausomai nuo to, ar dėvimi ant lengvų ar laisvesnių drabužių, Bering Iwaki lietaus kostiumas išlieka vietoje ir nekelia problemų dėl dydžio. Mano išbandytas modelis buvo L dydžio, idealiai tinka mano 75 kg ir 80 metrų ūgiui pakankamai didelis dydis nešioti be problemų ant odos. Ant motociklo vairo išlaikome didelį komfortą, kad prireikus galėtume pajudinti sėdmenis, liemenį ir galvą.

A didelis elastingumas ties juosmeniu taip pat viduje esantis užspaudžiamas mygtukas leidžia jį išlaikyti net pučiant stipriam vėjui. Atsparumo vėjui nejaučiate net, pavyzdžiui, važiuojant dideliu greičiu greitkeliu.

2 tamprės, skirtos po kulnais, neleidžia kostiumui pakilti, kai įlipate ant motociklo sulenktais keliais. Juos galima pašalinti, jei nejaučiate jų poreikio.

Kalbant apie patogumą, net jei šis kostiumas nėra skirtas dėvėti, kai jis liečiasi su oda plonas vidinis pamušalas bering Iwaki palengvina užsidėjimą. Vienintelis pastebėtas diskomfortas yra kaklo lygyje, tačiau tai greitai pasimiršta, jei užsidedate šaliką ar kaklo getrą.

Maksimalus matomumas

Funkcijos dideli fluorescenciniai geltoni plotai ant liemens, nugaros ir rankų, sunku likti nepastebėtam kelyje net tada, kai dėl oro sąlygų (smarkus lietus, rūkas ir pan.) mūsų matomumas tarp kitų naudotojų yra prastas. Ir tai nepavirtus Kalėdų eglute, nes jos dizainas išlieka tikrai labai sėkmingas. Kostiumo nugarėlėje yra didelis juodas Bering logotipas, kuris papildo išvaizdą!

Galiausiai, šviesą atspindinčios juostelės (3M Scotchlite, etaloninis), diskretiškos ir idealiai išdėstytos (nugara, pečiai, kojos) leidžia užtikrina tinkamą matomumą naktį, nors tai nėra labiausiai rekomenduojamas derinys važiuojant tamsoje. A juoda/pilka versija taip pat egzistuoja.

Kas sako, kad storas kostiumas, sako tūrinis kostiumas

Vienintelis erzinantis dalykas yra jo masyvumas, kai jis nedėvimas. Jo storis tai daro didelių gabaritų sulankstytas. Jei jūsų motociklas turi sėdmaišius ar viršutinį dėklą, tai jums neturėtų kelti daug problemų. Priešingu atveju jums reikės gera kuprinė kad galėtumėte pasiimti su savimi.

Gerai suspaustas, jis užima mažos batų dėžės vietą, bet neplanuokite jos dėti po balnu. Tai yra kompromisas, kurį turite padaryti, kad būtumėte gerai apsaugoti lietingu oru. Jo svorisšiek tiek daugiau nei kilogramas vis tiek išlieka tinkamas transportuoti ir atspindi jo dizainui naudoto audinio kokybę. Su Iwaki esame asortimento viršuje!

Kalbant apie saugojimą: jokių beprotiškų dalykų

Kalbant apie saugojimą, Bering Iwaki“ lietaus kostiumas atitinka pagrindinius dalykus. Ji turididelė kišenė krūtinės lygyje esantis po Velcro atvartu, kad apsaugotų jūsų jautrius daiktus (telefoną, rinkliavos kortelę, piniginę ir kt.) ir kišenę ant kairės kojos. Pastarasis nėra visiškai atsparus vandeniui, rekomenduoju ten pasidėti daiktus, kurie nebijo vandens.

Geriau nei kelnės!

Apibendrinant, aš iš karto priėmiau šį kostiumą nuo lietaus, aš dažniausiai naudodavau pagrindines lietaus kelnes, rastas sporto parduotuvėje, papildydamas savo kasdienę striukę. Su Bering Iwaki apsauga yra visiška, kuri leidžia važiuoti stipriai lyjant su maksimaliu komfortu. Neoninis šio kostiumo dizainas yra harmoningas, nesigėdijame dėvėti šį švarką kasdieniniam jodinėjimui. Atvirkščiai, jis skirtas riedėti su juo iš taško A į tašką B, nes dėl jo storio sunku laikyti, kai lietus dingsta. Tačiau jį labai lengva užsidėti. Jei neturite pakankamai erdvios dviračio automobilio laikymo vietos, būtinai pasiimti kuprinę.

Pagaliau, jo kaina atitinka kokybę ir apdailą. Rekomenduoju šį produktą visiems, norintiems investuoti į veiksmingą apsaugą nuo lietaus!

Stilius4.5
Hidroizoliacija5
Izoliacija4.3
Matomumas4.5
Apdaila4.8
Netvarka2

Mano nuomonė: būtina norint išlikti sausai!

Dėl labai priimtinos kainos ir maksimalaus atsparumo vandeniui šis lietaus kostiumas yra būtinas norint išlikti sausam ant motociklo. Be to, jis puikiai apsaugo jus nuo vėjo ir šalčio. Jo fluorescencinės ir atspindinčios juostos garantuoja labai gerą matomumą kelyje, dieną ir naktį. Tačiau būkite atsargūs, jei planuojate jį nešiotis su savimi, sulankstytas jis užima daug vietos!
4.2

Pasidalinkite šiuo straipsniu

meuhsli

Tinklaraščio kūrėjas 2013 m Rankena kampe, Ant savo pirmojo motociklo užsėdau prieš gerus dešimt metų, nuo 50cm³ iki didelio kubo. Šiandien važinėju S1000R, nesvarbu, ar važiuoju motociklu – darbas – miegas, ar ilgos sekmadienio pasivažinėjimai, vienas arba dviese. Mėgaukis kelione!

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo
 1. Džeremis 2017 m. vasario 13 d., 23.47 val. Atsakymas

  Sveiki visi,

  Ką tik pridėjau savo nuomonę apie šį lietaus kostiumą, kurį pasiėmiau daugiau nei prieš metus.

  Jis aiškiai atlieka savo darbą, bet tikrai yra šiek tiek nepatogus.

  Dar nesugalvojau, kaip skalbsiu (taip, pupytė geltona netvarkinga -'), bet planuoju dar kurį laiką palaikyti.

  Vienintelis trūkumas yra juosmens suveržimo mygtuko paspaudimas, kuris man nepavyko prieš 4 savaites (netrukdė jam tinkamai funkcionuoti ;))

  Jei važinėjate kiekvieną dieną ir turite šiek tiek vietos jį laikyti, tai bus jūsų geriausias draugas lietingomis dienomis :)

  Geros kelionės visiems (ir visiems).

Pridėti naują komentarą