Sekite mus :

Vaizdo įrašas: DXR kodo įkrovos


Universalus, bet su sportiniu pašaukimu, atsparus vandeniui ir kvėpuojantis, lenktyninės išvaizdos ir patogumo šlepetės: su dXR kodo įkrovos, nelabai žinome, ant kurios kojos šokti (gerąja to žodžio prasme)! Idealiai tinka motociklininkams, ieškantiems universalių batų, jie prisitaiko prie visų situacijų. Gerai, mes laikomės sportui skirtų batų, bet jus nustebins daugybė patogumui skirtų funkcijų. Ateikite, kad galėčiau suteikti jums šiek tiek daugiau informacijos apie paskutines naujienas iš dXR katalogas.

Jokių klausimų apie išskirtinumą naudojant DXR kodo batus, šūkis: prieinamumas!

Kalbant apie išvaizdą ir įrangą, DXR kodas aiškiai patenka į lenktynių segmentą. Pritaikyta trasoms, kur jiems bus (ir jums bus) patogiausia yra keliuose. Ilgi keliai. Blauzdikaulis, blauzdas, kulnas, kaulas... Pėda yra labai apsaugota įpurškiamos poliuretano sutvirtinimai. Be pavadinimo, tai yra aspektas, kuris išsiskiria ir sustiprina šią dvasią lenktyniniai batai. Geras taškas DXR : galimybė keisti slankiklius, kuris ypač tiks mėgstantiems kampuoti.

Dėl materialinės pusės esame tikri mikropluošto. Dėl to šie mažiukai yra tvirti, patvarūs ir lankstūs. Kas nori daugiau? Šios medžiagos pranašumas yra tai, kad nereikia jokios priežiūros. DXR Code batai taip pat aprūpinti nuo lietaus, vandeniui atsparia ir kvėpuojančia membrana. Viduje, mes esame sumuštinis tinklelis, kvėpuojantis audinys, ribojantis prakaitavimą. Tiek vasarą, tiek žiemą ventiliacija ir apsauga yra būtini, todėl kojos išliks sausos bet kokiomis aplinkybėmis.

Pagaliau, kalbant apie komfortą, esame ant batų su sportine įranga, o vis dėlto jaučiamės lyg su šlepetėmis! Tiksliai susitarimų dėka skirta komfortui, šiuos DXR malonu nešioti net sutrypus. Jie ypač aprūpinti akordeono zonos ties koja ir Achilo kulnu, kurie padidina jų lankstumą. Šlepetės, sakau tau.

Jų kaina yra neabejotinas turtas. Be to, tai suteikia prieigą prie kokybiško produkto, išbandytas ir patvirtintas pagal CE standartą EN 13634-2015. Tiems, kurie visada nori daugiau, visų testų, atliktų naudojant naujausius DXR santrauką galite rasti gaminio lapas.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

Be komentarų

Pridėkite savo