Sekite mus :

Dexter Plucker Carbon Big Square šalmo testas


Ten dexter prekės ženklas moka pasigaminti labai gerus anglies pluošto šalmus ir su šalmu mums tai įrodo trečią kartą Dexter plucker anglies didelis kvadratas. Savo languotu apvalkalu, metalo apdaila ir oda patrauks visų retro gerbėjų ir visų kitų akį! Be to, kad yra vizualiai malonus, jis taip pat yra labai patogus dėvėti.

Aštrus žvilgsnis

Šis šalmas, kaip ir Dexter nukleono anglis išbandė Marie ir Modulinė adrono anglis bandė Cédric, nenuostabu anglies pluoštas. Dėl matinių plytelių metalinė „rožinio aukso“ apdaila dar labiau išsiskiria, o tai suteikia labai blaivų, bet paklausų retro vaizdą. Kompaktiškas dėklas yra kelių dydžių. Tai sumažina kai kurių „grybų galvutės“ efektą reaktyviniai šalmai gali duoti.

Tamsiai mėlynas skydelis nuo saulės yra integruotas ir lengvai paimamas dėl antgalių, besitęsiančių už šalmo. Ant korpuso taip pat yra užspaudžiami mygtukai, kad būtų galima tai padaryti kad būtų lengviau pridėti „Bubble“ ekraną. Asmeniškai aš tikrai rinkčiausi a pora retro akinių Dexter B52 pereiti per šiam tikslui jau numatytą dirželį šalmo gale.

Dexter Plucker Carbon šalmo vidus yra labai minkštas. Labai gerai parinktas odos ir audinio derinys. Be to, putas galima atsegti, kad būtų lengviau valyti. Mikrometrinis smakro dirželis taip pat labai praktiškas.

Šis šalmas tikrai labai gražus. Iš tikrųjų buvo skaudu, kad reikėjo klijuoti šviesą atspindinčius lipdukus. Prisijungė prie švarko DXR DIANA, visa tai sudaro gražią aprangą pagal užsakymą. Deja, vairuoju rodsterį. Taigi išvaizda kontrastuoja su mano mažuoju Kawasaki ER6-N... Tačiau tai nesutrukdė man jį nešioti išdidžiai, ypač Žydrojoje pakrantėje, kai žvelgė graži saulė.

Retro reaktyvinis lėktuvas: neskubėkite ir mėgaukitės

Nors man patiko jį nešioti po Tulono saule, kaip keleivis, su pynute vėjyje (kad nesusiraizgčiau plaukuose!) ir akiniais nuo saulės ant nosies, greitkelis buvo ne toks malonus. Kai greitis viršija 100 km/h, bijojau jį prarasti, nepaisant tinkamo dydžio ir tvirto smakro dirželio. Taigi turėjau išlaikyti protingą greitį, kad jaučiausi patogiau.

Tada dar kartą išbandžiau jį kaip vairuotojas, šį kartą Paryžiaus regione. Mažiau saulės, daugiau taršos ir mažiau gražių peizažų, į kuriuos norisi neskubėti... Val-de-Marne ir Essonne nuėjau kelis kilometrus, neviršydamas 100 km/val. Nepaisant Viduržemio jūros trūkumo, pasivaikščiojimas buvo malonus. Vis dėlto turiu pripažinti, kad, pripratęs viso veido šalmas, jaučiausi mažiau apsaugotas.

Dexter Plucker Carbon šalmas, atviras ir lengvas

Jei jaučiuosi geriau apsaugotas visą veidą dengiantis šalmas, kai kurie žmonės jaučiasi jo suvaržyti. Daugelis mano draugų, kurie nėra motociklininkai, man yra sakę, kad jiems sunku su šalmais, kai juos reikia užsidėti. Jie jaučiasi taip, lyg negali gerai kvėpuoti arba yra per daug įstrigę. Taigi aš jiems padovanojau šalmą Dexter plucker anglis.

Pirmiausia juos patraukė šalmo apdaila. Užsidėję jie iškart jį priėmė, ypač dėka jo plunksnos svoris 950 gramų. Jiems šis šalmas yra tobula stiliaus, apsaugos ir laisvės harmonija. Kiekvienam savo, o svarbiausia – kiekvienas turi savo pasirinkimą.

Nepaisant baimės dėl apsaugos, šis šalmas man yra tikras mėgstamiausias. Aš tikrai važinėju rodsteriu, bet taip pat labai mėgstu individualius motociklus, Café racer ir kitus Bobberius. Man patinka, kad galiu paspartinti, bet taip pat mėgstu neskubėti ir mėgautis. Šis paskutinis vairavimo režimas akivaizdžiai labiausiai tinka šiam labai gražiam Dexter Plucker Carbon matiniam šalmui.. Todėl aš jį laikau po ranka, kai turiu savo mažąjį Bonneville, be rodsterio, ir savo keleiviams, kurie renkasi lengvesnį šalmą.

Dizainas4.8
Lengvumas5
Komfortas4.5
Priežiūra3.3
Baigiasi4.8

Mano nuomonė: Skanus retro šalmas!

Dexter Plucker Carbon šalmas yra puikus dizaino ir kokybės derinys. Lengvas ir patogus, taip pat siūlo stilių, kuris nepaliks abejingų. Šis šalmas puikiai tiks retro stiliaus ir neskubių pasivaikščiojimų mėgėjams.
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Chloe

26 metų dviratininkas, licenciją gavau 2015 m. rugsėjį. Išnaršęs Paryžiaus regiono kelius, dabar keliauju Monpeljė regione laikydamasis savo ER6N vairo. Stengiuosi derinti savo kasdienybę su savo baikerio tapatybe!

Be komentarų

Pridėkite savo