Sekite mus :

Vaizdo įrašas: SIDI CROSSFIRE 3 cross batai


SIDI saga tęsiasi. THE sIDI CROSSFIRE 3 cross batai yra 3-ioji modelio karta, kuri užima pirmąją vietą tarp geriausi aukščiausios klasės MX batai gerus dešimt metų. Visi CROSSFIRE gerbėjai laukė jų išleidimo, kupini baimės ir įspūdžių. Taigi, kad niekas nenuviltų, italijos gamintojas SIDI išlaikė pagrindinį sėkmės elementą. Palyginti su CROSSFIRE 2, viskas pasikeitė… Išskyrus stilių, visada veržlus, agresyvus, universalus. Daugiau jokios įtampos, laikas naujam šios ilgos serijos epizodui.

SIDI CROSSFIRE 3 cross batai: 3 versija, 1 vieta reitinge

Puiki klasika visureigių batai, CROSSFIRE neturėjo teisės nuvilti savo gerbėjų. Taigi, kad nepraleistumėte, SIDI pasirūpino technologijomis.

Mes pradedame nuo sRS keičiami vidpadžiai kurie davė savo vardą šiam modeliui. SRS skirta Pado keitimo sistema arba vienintelio pakeitimo sistema. Tiesą sakant, jūs galite pakeisti centrinę padų dalį, kai tik atsiranda premier nusidėvėjimo požymiai. O su metalinėmis apkabomis ant kojų atramų niekada nereikia ilgai laukti. Be to, tai nėra vienintelis elementas, kurį galite pakeisti. Taip, blauzdikaulio apvalkalą ir galinį apvalkalą galima nuimti ir pakeisti tokiu pačiu būdu. Kuris taip pat tinka tiems, kurie turi gana stiprius blauzdas…

Kitas svarbus elementas: artikuliacinė sistema, Dual Flex. Tai gerai palydi pėdos judesį ir padidina komfortą... Nors liekame ant a kryžminis cross. THE Dual Flex yra ribojamas naujų technologijų Hiper plėtimo blokas pSO apsaugo nuo hipertenzijos kulkšnies (ir su tuo susiję patempimai). Geras taškas. Galiausiai galima paminėti ir 4 metalines sagtis su mikrometriniu užveržimu bei slankiklius pėdos viduje.

Baigiame su stiliaus prisilietimu. Nors ši 3-ioji karta neturi nieko bendra su savo pirmtakais įrangos atžvilgiu, mes pastebime cROSSFIRE agresyvus bekelės stilius. Gražių spalvų stilingi batai. Tačiau galima pabrėžti keletą naujų savybių: nauja anatominė forma, pertvarkytas priekinis jungas, perkurta aulinio plastiko konstrukcija ir naujas padų dizainas.

SIDI CROSSFIRE 3 cross batai yra mažų mažiausiai tvirti. Ir galiu garantuoti, kad galėsite juos laikyti dar keletą metų. Tai dar labiau, jei suskaičiuosime visus keičiamus elementus (mažiausiai už tokią kainą – tikrai aukšta, bet ne daugiau nei konkurencija).

Jei norite sužinoti daugiau apie šiuos batus, mes taip pat juos išbandėme !

Pasidalinkite šiuo straipsniu

PEB

Žinomas Motoblouz vaizdo laidų vedėjas, esu tikras motociklų fanatikas! Gana sportiškas ir orientuotas į kelią, mano čakros atviros ir mėgstu išbandyti viską, kas turi variklį, vairą ir du ratus...

Be komentarų

Pridėkite savo