Sekite mus :

DXR Over-Craft 30 litrų motociklo kuprinės testas


DXR Over-Craft kuprinę plačiai naudoju ketverius metus. Šis vandeniui atsparus maždaug trisdešimties litrų bagažas manęs niekada nenuvylė. Tarp baikerių mes perduodame tokius gerus pasiūlymus vieni kitiems! Pagrindinio produkto stiprybės ir silpnybės, kurios jūsų nenuvils.

Kai pirkau kuprinę DXR over-craft 30 2013-aisiais visai neplanavau vieną dieną paskelbti rašinį. Kuprinės reklamuojamos kaip neperšlampamos, jau nemažai jų panaudojau. Jei po kelių mėnesių jie neužsigeria, tai atsisega užtrauktukas arba atsisega dirželis... Nėra jokios priežasties šiam gaminiui parduota už maždaug penkiasdešimt eurų ne išimtis iš taisyklės...

Ketveri metai gero ir lojalaus aptarnavimo. Ir tai nesibaigė!

Žinoma, aš žinau griežtą DXR produktų kūrimo procesą, nes tai yra vienas iš Motoblouz prekių ženklų. Tačiau nemaniau, kad po ketverių metų DXR Over-Craft vis dar bus šviežias ir pasiruošęs gerai kelionei per lietų!

Tai tikrai tokio tipo produktas, kurį visada tikiuosi gauti kiekvieną kartą, kai pratęsiu pakeitimą: paprastas ir efektyvus dalykas, kuris puikiai ir ilgai pateisins mano lūkesčius. Taigi, manau, rekomendavau jį visiems savo draugams, net tiems, kurie niekada nesėdo ant motociklo. Jei tai nėra pasitenkinimo garantija!

Hidroizoliacija: „Over-Craft“ aklai pasitikiu

Premier argumentas DXR Over-Craft 30 motociklo kuprinės naudai: pasirodo, kad jis puikiai atsparus vandeniui ir patvarus. Net ir šiandien mano daiktai išlieka sausi, net audros metu ar lietingose ​​kelių šimtų kilometrų kelionėse. Jis gaminamas iš PVC dengtos tekstilės su termiškai sandariomis siūlėmis, išklotos susukamu užsegimu (“ ritininis viršus » kaip sakome DXR ) užtikrinkite nepriekaištingą atsparumą vandeniui!

Jo gamyba iš PVC dengtos tekstilės su termiškai sandariomis siūlėmis, kartu su ritininiu užsegimu („roll-top“, kaip sakoma DXR ), užtikrina nepriekaištingą atsparumą vandeniui!

Staiga, kai iškyla grėsmė, piniginę įsidedu į kuprinę, o ne į vidinę kišenę prieš išvykstant, tik tuo atveju! Šiuo atžvilgiu pagrindinė kišenė bus patikimesnė nei maža išorinė kišenė su užtrauktuku ilgų dušų metu.

Didelė apimtis, bet be smulkmenų

„Over-Craft“ taip pat yra labai erdvus. Dėl savo dizaino kišenė nesuskirstyta į skyrius, o tai leidžia laikyti didelį kiekį. Šis garsumas skiriasi priklausomai nuo apsisukimų skaičiaus ritininis viršus. Palyginus su kitomis lygiaverčio dydžio kuprinės oro spynomis, sakyčiau, kad kuo mažiau užveržus skelbiamą 30 litrų viršija.

Jo lankstumas leidžia suvirškinti didžiausius asmeninius daiktus. Šiek tiek panašu į boa, praryjančią tris kartus didesnį grobį, jei toleruosite gana prastus palyginimus. Jokių problemų saugoti motociklo batus. Ar net 15 colių kompiuteris nešiojimo dėkle su šiek tiek kantrybės…

Dvi šio nepasotinamo apetito ribos: vis tiek reikia vieną ar du kartus susukti angą išvengti problemų, ypač gauti naudos iš žadėtos hidroizoliacijos. Tada jus ribos angos skersmuo, maždaug 25 cm, o tai leis patekti ne daugiau kaip 35 centimetrų pločio objektui, jei jis yra ypač plokščias. Trumpai tariant, ji vis dar siūlo daug platumos!

DXR Over-Craft 30, stiprus tipas

Taip pat nenusivyliau dengtos tekstilės tvirtumu, kuris naudojamas gaminant DXR Over-Craft. Jis atlaikė ketverius intensyvaus naudojimo metus, nesulūžęs ir nepastebėtas.. Vikingų nuotykių ieškotojas, kuris turi tokį pat krepšį, sutiks su manimi, jei jo paklausite. Tačiau mūsų mėgstamiausias keliautojas tikrai negaili savo įrangos, jei žinote, ką turiu omenyje.

Atkreipkite dėmesį, kad mano mėgstamiausias krepšys vis tiek baigėsi plyšys virš trijų centimetrų užsegimo sagčių lygyje dėl pakartotinio lankstymo. Tačiau atsižvelgiant į jo amžių, manau, kad šis pasirodymas yra gana garbingas. Dar labiau todėl, kad jis vis tiek netrukdo jo atsparumui vandeniui!

Dengto audinio pynimas vietomis taip pat šiek tiek nusitrina. Poveikis nėra kad estetika ir jokiu būdu nepakenkia maišelio tvirtumui. Ir tada jūs galite lengvai tai ištaisyti, ištirpindami užsispyrusias sruogas žiebtuvėlio liepsna – #DIY. Tai aš padariau ir patvirtinu: tada jis atgauna gaivumą kaip jaunas premier !

Patogus ir praktiškas

Kalbant apie patogumą, taip pat nėra kuo skųstis. Skirtingai nuo vamzdžio dydžio rankinių, DXR Over-Craft turi pusiau standžią nugaros putą, kuri pagerina kontaktą su nugara. Dėl to jis nejuda nė sekundės net esant „stipriam vėjui“. Pridėkite prie pilvo diržo ir krūtinės segtuko, paminkštintų pečių dirželių ir suprasite, kodėl jis suteikia labai gerą atramą, kaip ir bet kuri save gerbianti motociklo kuprinė.

Negana to, galite pašalinti daugybę šių priedų – putplasčio nugarą, pilvo dirželį. Praktiška, jei norite suvynioti maišelį ant savęs, pavyzdžiui, laikyti jį lagamine, arba naudoti „Over-Craft“ kaip papildomas motociklo krepšys, kurį galima pritvirtinti prie bagažo lentynos. Gerai viskas, sakau tau!

Paskutinis dalykas, kuris ateina į galvą: DXR Over-Craft 30 lengva plauti. Vairuojant visais metų laikais balta spalva šiek tiek susitepa. Bet pakanka drėgnos kempinės atkurti Colgate baltumą.

Na, tikrai geras planas, aš atkakliai!

Naudinga apimtis4
Hidroizoliacija5
Praktiniai aspektai3.5
Komfortas4
Ergonomika4.5
Tvarumas4.5

Mano nuomonė: Atsparus vandeniui, tvirtas ir patvarus

Atsparus vandeniui, tvirtas, praktiškas ir modulinis, DXR Over-Craft 30 niekada neapvils ir tarnaus jums ilgus metus. Jei sutiksite su apribojimais, kuriuos nustato jos dizainas - nėra vidinių skyrių, šiek tiek siauras anga - tada ši motociklo kuprinė suteiks jums gerą kainos ir kokybės santykį. Esame toli nuo idealaus pirkinio, kiek aš manau!
4.3

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

3 komentarai

Pridėkite savo
  • Loic 2017 m. rugpjūčio 22 d., 17.06 val. Atsakymas

   Sveiki, Thierry,
   Ši kuprinė puikiai pritaikyta naudoti motociklu, be problemų.
   Kalbant apie riziką nugarai, viskas priklauso nuo to, ką ant jos kraunate. Netvarkos atveju U spyna, butelis ar bet koks kitas kietas daiktas pavirs potencialiai pavojingu ginklu jūsų stuburui, kad ir kokia būtų kuprinė. DXR Over-Craft, pagamintas iš minkštos drobės, nėra šios taisyklės išimtis.
   Tikimės, kad atsakėte į jūsų klausimą!
   V – Loicas

Pridėti naują komentarą