Sekite mus :

SHOEI CWR-1 fotochrominio ekrano testas


Mįslė: ką jie turi bendro? shoei RYD, NXR ir X-SPIRIT III šalmai ? Atsakymas: ekranas. Jie visi trys turi tą patį. Ir taipshoei CWR-1 fotochrominis objektyvas Transitions tinka visiems šiems modeliams. Kokie to privalumai ir trūkumai prisitaikantis ekranas ? Sakyčiau, tai pakeis tavo požiūrį į dalykus…

Vienas ekranas, trys ausinės

Namuose pas Shoei, THE rYD šalmas, THE NXR ir X-dvasia iii visi trys naudoja tą patį ekraną. Galimi 2D arba 3D ir kelių atspalvių (tamsūs dūmai, šviesūs dūmai, iridžio arba didelės raiškos) ir fotochrominis kuris buvo šio testo objektas. Čia išbandytas ekrano modelis yra CWR-1. Jei turite kito modelio Shoei šalmą, daugiau neieškokite: jis nesuderinamas.

Norėdami eiti toliau: galite rasti meuhsli atliktas Shoei RYD testas, taip pat ilgalaikis Shoei NXR bandymas pats.

Trumpai tariant, kas tai yra fotochromija?

Shoei , bendradarbiaudama su bendrove „Transitions Optical“, kuri specializuojasi kintamo atspalvio lęšių gamyboje, naudojama technologija. shoei CWR-1 fotochrominis objektyvas jau daug metų įrodyta. Ir ypač ant receptinių akinių. Paprasčiau tariant, fotochrominis yra stiklo ar plastiko apdorojimas, kuris, priklausomai nuo ultravioletinių spindulių kiekio, daugiau ar mažiau patamsėja. Be jokio vartotojo įsikišimo.

Mano žiniomis, tik LAZER , BELL ir SHOEI prekės ženklai naudoja šią technologiją tam tikriems ekranams. Naudoja ir kiti prekių ženklai, pvz., ARAI pinlock fotochrominiai lęšiai. Tiek AGV , tiek AKARI išbandė elektrochrominį lęšį su papildomu moduliu, suteikiančiu elektrą, reikalingą spalvai pakeisti.

Perėjimo laikai

Man dažnai užduodamas klausimas shoei CWR-1 fotochrominis objektyvas susijęs su laiku, kurio reikia norint pereiti nuo šviesiausio iki tamsiausio ir atvirkščiai. Sunku tiksliai kiekybiškai įvertinti, nes daug veiksnių leidžia daugiau ar mažiau sparčiai keistis.

  • Dėl UV spindulių kiekio keičiasi spalva,
  • Ekrano amžius, kai mes senstame, pokyčiai lėtėja,
  • Temperatūra: karštis pagreitina reiškinį, šaltis lėtina.

Tačiau galime manyti, kad per mažiau nei 30 sekundžių įvyksta perėjimas nuo šviesesnio prie tamsesnio. Juodasis taškas yra priešingame pokytyje... kuris yra ilgesnis. Palaukite šiek tiek mažiau nei 2 minutes, kol ekranas grįš į ryškiausią būseną. Vienaip ar kitaip, man jos „terminai“ neatrodo per ilgi. Iš tiesų, pokyčiai vyksta laipsniškai, ir mes vargu ar tai suvokiame.

Atspalvio laipsnis

Dėl šviesios spalvosshoei CWR-1 fotochrominis objektyvas, jis yra mažiau bespalvis nei originalus ekranas. Bet tai mažytis. Tai netrukdo važiuoti naktį. Tamsiausias ekrano atspalvis yra beveik toks pat tamsus kaip ir tamsus dūmų ekranas.

Privalumas yra tas, kadfotochrominis ekranas automatiškai prisitaiko prie esamo UV kiekio. Taigi net apsiniaukusiomis ar lietingomis dienomis turite šiek tiek dūminį atspalvį. Spalva, kuri gražiomis saulėtomis dienomis bus tamsesnė. Turėdamas aiškias ir jautrias akis, šio ekrano spalva mane visiškai tenkina. Tai kaip tik tai, ko man reikia.

Shoei CWR-1“ fotochrominis objektyvas skirtas kasdieniam naudojimui

Be prisitaikymo prie oro sąlygų, aš ypač vertinu dalyką, kuris jums tikrai nutiko, jei naudojate prirūkytą ekraną, kad kai einate pasivaikščioti gražią saulėtą dieną su tamsiu ekranu irgrįžtant tamsu, tada jūs gaunate bespalvį ekraną. Nereikia vežtis antrojo ekrano su savimi kuprinėje.

Keletą kartų man pasitaikė, kad per apsiniaukusį ar lietingą orą spalva buvo šiek tiek per tamsi. Kai klimato sąlygos neaiškios todėl. Bet taip nutinka retai! Pinlock paruoštas, galite užsidėti originalų arba užsisakyti kitą, kad nebevargintumėte rasojimo.

Interviu

Jokių specialių priemonių jos priežiūrai nėra shoei CWR-1 fotochrominis objektyvas. Valau kaip originalią. Geriausiai tinka drėgnas popierinis rankšluostis, kurį kelioms minutėms palieku ekrane. Pašalinus jį, visi vabzdžiai pasišalina kartu su juo. Kartais, kai neturiu laiko, naudoju klasikinį, bealkoholinį langų ploviklį.

Ten shoei prekės ženklas rekomenduoja ekraną laikyti toliau nuo UV spindulių, kai jis nenaudojamas. Taip siekiama pratęsti jo tarnavimo laiką. Naudoju daugiau nei pusantrų metų ir jokių problemų neturėjau: iki šiol puikiai atlieka savo vaidmenį.

Prieinamumas

Nepaisant didesnės kainos nei rūkytas arba iridžio ekranas,shoei CWR-1 fotochrominis objektyvas dažnai sulaužomas. Panašu, kad Shoei stengiasi patenkinti paklausą. Jei sudomino ir yra, nelaukite per ilgai, gali nebelikti sandėlyje.

Šviesus atspalvis3.3
Tamsus atspalvis4.5
Naudojimo sritis4.5
Optinis komfortas5
Gamybos kokybė5

Mano nuomonė: palengvėjimas jūsų tinklainei

Jo kainą, brangesnę nei įprasto ekrano, pateisina jo universalumas. Nes ten yra ne vienas... o keli ekranai. Po daugiau nei pusantrų metų naudojimo šis Shoei CWR-1 fotochrominis objektyvas veikia kaip premier dieną. Kasdien teikiamas komfortas riboja mano ateities šalmų pasirinkimą.
4.5

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Thibaud

Didelių rodsterių ir lenktų kelių mėgėjas. Važinėjimas motociklu man yra laisvalaikio užsiėmimas, retai naudoju jį kaip komunalinį automobilį, dažnai važinėju su draugais ar dviese su sūnumi.

Be komentarų

Pridėkite savo