Sekite mus :

Testuojame SW Motech Trax Adventure lagaminus


Norėdami gabenti savo įrangą ant motociklo, tokiems motociklininkams kaip mes galimi keli sprendimai. Balnmaišiai, balnmaišiai, kuprinės, viršutiniai dėklai, krepšiai bakams... Tačiau geriausi iš geriausių (atsižvelgiant į tai, kaip juos naudojame), išlieka šalutiniai atvejai. Šiandien mes sutelksime dėmesį į porą esminių dalykų: sW Motech Trax Adventure lagaminai.

Vokietiška kokybė

Už tai, kad išbandėte viršutinį dėklą Sw motech trax adv, žinojau, kad paėmęs pora lagaminu aš automatiškai turėjau (labai) gerą kokybę. Ir jei atvirai, aš nenusivyliau.

Išpakuojant, sW Motech Trax Adventure lagaminai yra supakuoti į atskirus medžiaginius maišelius, kad būtų apsaugoti, kai jie lieka garaže. Apdaila NEPRIEKATINGA. 1,5 mm storio aliuminis yra įspaustas, kad būtų išvengta deformacijos, kampai sutvirtinti stiklo pluoštu. Akivaizdu, kad lagaminai SW Motech Trax nuotykis yra pagaminti Vokietijoje.

SW motech trax nuotykių lagaminai

Padidinkite stiklo pluošto surišimo kabliukus ir aliuminio rankenas.

Pilka ar juoda?

Kaip ir dauguma aliuminio bagažo gamintojų, SW Motech siūlo dvi spalvas: anoduota pilka arba epoksidinė juoda. Būtent ši naujausia versija užkariavo mano širdį.

„Quick Lock Evo“ laikiklių montavimas…

Iš pradžių baiminausi dėl instaliacijos, nes su manimi visada iškyla problemų... Tiesiog užtrukau dvi gana neskubantiškas valandas. Ir aš esu labai lėtas žmogus. Be to, be sriegio užrakto, nereikia jokio specialaus įrankio. Tik apgailestaujame, kad neturime vietomis šiek tiek aiškesnių instrukcijų. Iš tiesų, dėl dalių, į kurias patenka lagaminai, montavimo instrukcijos man buvo klaidingos.

SW Motech Trax Adventure dėklo palaikymas

Korpuso atramos jokiu būdu neiškraipo mašinos estetikos.

...ir juos pašalinti

Ir taip, galima nuimti atramas Greitas užraktas evo kai nenorite jų naudoti ir išlaikyti originalią savo mašinos liniją. Norėdami tai padaryti, du ketvirtadaliai atsuktuvo ir veržliarakčio apsisukimų ir presto: išardyta!

Apsaugos nuo vagystės prietaisai, reikalingi mano akims (ir mano piniginei)

Siekiant užkirsti kelią žiniasklaidos vagystėms Greitas užraktas evo, spynų komplektas yra įtrauktas į visą komplektą sW Motech Trax Adventure lagaminai, arba atskirai. Mano akimis, jų įrengimas yra PRI-MOR-DIAL.

Iš tiesų, be jų keturiais atsuktuvo apsisukimais atsisveikinate su „Quick Lock Evo“ atramomis, sW Motech Trax ADV lagaminai, parinktis ir turinį. Beje, spynų poros problema yra ta, kad raktas (ir jo dublikatas) skiriasi nuo lagamino raktų. Ne kietas.

Sutelkite dėmesį į SW Motech Trax Adventure lagamino užraktą

Apsaugos nuo vagystės „Quick Lock Evo“ palaikymas.

Sw Motech Trax Adventure dėklų surinkimas

Kalbant apie pačius lagaminus, surinkimas nėra labai sudėtingas. Tiesą sakant, jums tereikia uždėti dangtelio laikymo virves ir keturias spynas. Dėl to man buvo sunku, bet nieko neįveikiamo. Turėtumėte žinoti, kad vis dar yra pora spynų, jei galiausiai norite įdiegti sW Motech Trax ADV viršutinis dėklas savo mašinoje.

Talpa

Su 37 l (49 l x 23 l x 37 pėdų cm) lagaminu išmetimo pusėje ir dar 45 l (49 l x 28 l x 37 pėdų cm) talpos yra daug. Man pavyksta sutalpinti viską, ko reikia kelionei motociklu, būtent:

 • Itin kompaktiškas trekingo tipo miegmaišis
 • Pripučiama pagalvė
 • Treko čiužinys
 • Trekking tipo palapinė (įprasta kempingo palapinė netiks)
 • Valgyklos ir trekingo tipo stalo įrankiai
 • Maistas (liofilizuotas, kietas, karinis davinys)
 • Kelių žemėlapiai
 • Pakaitinės pirštinės
 • Drabužiai
 • Žygio batų pora
 • Padangų svirtis
 • Keičiami vidiniai vamzdžiai
 • Pakaitiniai saugikliai
 • Motociklo instrukcijos
 • Tualeto reikmenų krepšys

Likusi dalis patenka į viršutinę dėžę.

Tiesiog turite būti atsargūs, kad svoris būtų tolygiai paskirstytas tarp dviejų lagaminų, o sunkiausius ir, pageidautina, mažiau naudojamus daiktus padėkite po juo. Tačiau reikia nepamiršti, kad vieno lagamino talpa ribojama iki 10 kg (mažiau, jei jūsų mašina to neleidžia).

SW motech trax nuotykių lagaminai

Kas sako talpa, sako plotis.

Mastelio keitimas

Mažiausiai galime pasakyti, kad gamintojai labai stengiasi pasiūlyti bagažą, kuris yra daug daugiau nei tik bagažas... Aksesuarų kataloge randame:

 • Tinkleliai vorams, skirti po dangteliu
 • Aliuminio stalas
 • Keturios garsiojo stalo kojos
 • Lentynas buteliuko laikikliui (0,6 l) arba mini skardinei (2 l) sudėti
 • Išoriniai 15 litrų vandeniui atsparūs maišeliai, skirti pritvirtinti prie dangčio
 • Vidiniai vandeniui atsparūs maišeliai
 • Krepšys su dangteliu (vidinis)

Trumpai tariant, užtenka sulaužyti piniginę prieš išvykstant labiau apkrautą, toliau ir patogiau. THE sW Motech Trax Adventure lagaminai taip pat siūlome po keturis tvirtinimo taškus ant dangtelio, kad būtų galima pritvirtinti bet ką ir viską. Turėtumėte žinoti, kad mažas daugiafunkcis įrankis pristatomas kartu su sW Motech Trax Adventure lagaminai.

Pasirenkamas voratinklis ant SW Motech Trax Adventure dėklų

Pasirenkamas tinklas su voratinkliu leidžia laikyti dokumentus ar kitus puikius daiktus.

Hidroizoliacija

Kas sako „Nuotykis“, sako ekstremalios sąlygos. Smarkios liūtys, šiaurietiškas sniegas, dulkės iš Maroko Atlas ... Taigi, kad jūsų daiktai būtų sausi, jums reikia vandeniui atsparios įrangos. THE lagaminai Sw motech trax nuotykis yra.

Tiesą sakant, periferinis sandariklis užtikrina puikų sandarumą tarp lagamino korpuso ir dangčio. Vieninteliai pašaliniai elementai ant lagaminų korpuso yra kniedyti. Atlaikęs lietų, sniegą ir purvo purslus, galiu užtikrinti, kad viskas liko nepralaidi vandeniui. Kita vertus, nukritus deformacijai, hidroizoliacija nebebus garantuota. Jei tai viena iš jūsų baimių, verčiau kreipkitės į minkštus šoninius krepšius.

Naudokite

Naudojami šie sW Motech lagaminai yra skanėstas. Nesvarbu, ar tai kasdienis apsipirkimas, ko nors parsinešimas kepsniui su draugais ar šventėms. Jie apsigyvena ant savo quick Lock Evo laikiklis akimirksniu. Jūs tiesiog turite įsitikinti, kad juos tinkamai užrakinote. Nes štai tokią klaidą padariau ir supratau po šešiasdešimties kilometrų... Laimei, be jokios žalos. Vienas raktas užrakina kiekvieno lagamino tvirtinimo taškus ir juos atidaro. Privalumas tas, kad šie raktai yra kompaktiški, neužima per daug vietos ant raktų pakabuko, o spynos išlieka funkcionalios net ir paėmus jas.

4 tvirtinimo taškai ant SW Motech Trax Adventure dėklų

Keturi tvirtinimo taškai puikiai palaiko

Numatyta, kad naudojant automobilį negalima viršyti 130 km/val sW Motech Trax Adventure lagaminai. Būdamas sąžiningas bandytojas, bandžiau iki 160 km/val., kur bet kokia stabilumo samprata tampa reliatyvi... Išmintingai laikysimės 130 km/h... Kita vertus, jei nori pasipuikuoti prieš savo draugų ir išžudyti baimės juostą sW Motech Trax Adventure lagaminai yra pasvirę kampu kaip kiaulė, visko nenukrapštydami. Belgijos takuose ar keliuose (pastarasis yra pats kraupiausias) lagaminai rodo savo DNR ir nevibruoja. Ir joks žaidimas ar triukšmas nesugadina išvykų į šalį malonumo.

SW Motech Trax Adventure dėklo užraktas

Užrakinimo sistema yra paprasta, bet efektyvi.

Išbandžius juos Briuselio žiediniame kelyje, jie vis dar gali būti naudojami interfile. Tačiau aš verčiau vengti jų naudoti ir nepūsti garsinio signalo, nes bendras mano Africa Twin plotis yra 107 cm, todėl noriu nenuplėšti veidrodėlių nuo keturių ratų dėžių...

Kaip premiją

Sw Motech pateikė nedidelį raktų pakabuko įrankį, įskaitant:

 • 8/10/12/13 ir 14 mm moteriškų šešiabriaunių raktų rinkinys
 • Raktas, skirtas pašalinti „Quick Lock Evo“ atramas
 • O svarbiausias dalykas atvykus į bivuaką: butelių atidarytuvas!

Visas reljefas? Saugokitės savo kulkšnių!

Nors aš asmeniškai niekada nesusidūriau su šia problema, jei norite važiuoti bekele ar takeliu, rekomenduoju naudoti minkštus sėdmaišius. Išties, kritimo atveju aliuminio lagaminai patinka lagaminai Sw motech trax nuotykis gali būti pavojingas jūsų kulkšnims.

Lagaminai iš Trax Adventure SW Motech asortimento

X įspaudas, būdingas Trax ADV serijai.

Talpa (svoris)5
Talpa (tūris)5
Priemonė3.8
Mastelio keitimas4.3
Hidroizoliacija5
Apdaila5

Mano nuomonė: lagaminai, kurie suvalgys mylių...

Išskirtinė apdaila (išskyrus apsaugos nuo vagystės įrenginius), palyginti paprastas surinkimas, nepaisant sunkiai įskaitomų instrukcijų, puikus praktiškumas, puikus sandarumas, pakankama ir plečiama talpa dėl atskirai parduodamų priedų. Trumpai tariant, jūs suprasite: aš nugalėjau! Jaučiu, kad šie SW Motech Trax Adventure lagaminai suvalgys dešimtis tūkstančių mylių...
4.7

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Gab

Aš esu Gabas, kadangi 2013 m. gavau brangų sezamą, esu vienas iš tų, kurie kasdien važinėja motociklu. Nesvarbu, ar mano „Sportster“ esant švelniam orui, ar „Africa Twin“, kad susidurčiau su priešiškomis oro sąlygomis arba važiuočiau į kitus horizontus. Taip pat dviratininkas, o kartais ir vairuotojas, pasisakau už dalinimąsi, atsakingumą ir kolektyvinę išmintį kelyje. Nepaisant to, aš ieškau įrangos, kurioje derinamas stilius, efektyvumas ir apsauga.

Be komentarų

Pridėkite savo