Sekite mus :

DXR Neptūno kuprinės apžvalga


DXR Neptūno kuprinė

Vasara! Tai laikas, kai daugelis iš mūsų kelias dienas ar kelias savaites keliaujame Prancūzijos ir kitų šalių keliais. Vieni važinėja bekele Larzake, kiti – piligriminiu keliu į Lurdą. Ką ? Kiekvienam savo! Klausimas, kurį sau užduoda kiekvienas neįrengęs dviratininkas: ką pirksiu, kad į kelionę pasiimčiau mėgstamus apatinius ir, svarbiausia, koks mano biudžetas? Nes mes visi tai žinome, motociklo bagažas greitai kainuoja ranka ir ranka švaistoma, vis tiek mažiau patogu vairuoti motociklą. Yra tokių, kurie bandė... Trumpai tariant, šiandien mes sutelksime dėmesį į a kuprinė iš garsiųjų prancūzijos prekės ženklas DXR : THE dXR Neptūno kuprinė. Taip, aš turiu būti atsargus, ką sakau.

Ką, tu nežinai DXR ? Tai Motoblouz baikerių įrangos prekės ženklas! Matai, ką aš dabar turiu galvoje...

Krepšys du viename

Mes kalbame apie kuprinė, bet iš tikrųjų dXR Neptūno kuprinė, tai daug daugiau. Pečių dirželiai ir diržas yra nuimami naudojant velcro dirželius ir spaustukus. Per sekundę jūsų kuprinė tampa balnmaišiu. Argi ne puiku? Tai reiškia, kad galite važiuoti motociklu, rasti puikią vietą ir leistis į žygį su viskuo, ko reikia ant nugaros. Taip pat galite eiti vienas, kelioms dienoms ir lengvai, turite puikų balno krepšį, kuriame galite neštis hamaką, sumuštinį, antklodę... Ir daug daugiau, nes jame yra 30 l!

DXR Neptune kuprinė 30 L talpos

Nuimami DXR Neptune kuprinės dirželiai ir diržas

Išeikite su savo mielu žaislu ir DXR Neptune kuprine

Laimingi mano apatiniai, kurie lieka sausi, ar ne!

DXR mums per Neptūną siūlo 100% vandeniui atsparų maišelį, pagamintą iš PVC (roh kaip sekasi !) ir, svarbiausia, termiškai suvirintos siūlės. Asmeniškai aš visada šiek tiek bijau dėl 100% vandeniui atsparios technologijos, net su gerai žinomo prekės ženklo North... maišeliu, kuris siūlo vandeniui atsparius maišelius dešimt kartų brangiau nei DXR .

Kelias savaites be lietaus, ilgas valandas neturėjau galimybės jo išbandyti per lietų... Bet vis tiek norėjau išbandyti po sodo žarna.

DXR Neptune kuprinės testavimas po sodo žarna

Taigi aš tris minutes paleidau laistytuvą gana stipriu slėgiu, kad tik kuo arčiau geros smarkios liūties 80 km/val. Verdiktas: antklodė, kurią įdėjau į vidų bandymui, yra drėgna šalia maišelio angos. Visur, kur yra siūlės, drėgmės žymių nėra, tik atidarius.

Kūrėjai Motoblouziens vis tiek galėjo pasistengti dėl uždarymo sistemos, pridedant vandeniui atsparų užtrauktuką arba gerą lipduką, pavyzdžiui, kanjono maišelius. Tai nebūtų prabanga. THE dXR Neptūno kuprinė uždaroma sujungiant du kraštus, susukant juos ir uždarant segtuką. Tai nėra blogai, bet galiausiai vanduo slysta išilgai klosčių, kol pasiekia angą, kurios taip pat negalima uždaryti be užtrauktuko ar velcro.

dXR Neptune kuprinės užsegimas

dXR Neptune kuprinės užsegimo sistema

Naudodami tokio tipo medžiagas taip pat turite atsižvelgti į laiką. Iš tiesų, susidėvi siūlės ir PVC. Daugiau ar mažiau panaudojus, tam tikrose vietose jie praleidžia drėgmę. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad siūlės yra geros kokybės. Tik laikas parodys, kiek laiko dXR Neptūno kuprinė įvykdys savo misiją.

Kelyje su DXR Neptune kuprine

Pailginta forma, kurią DXR patikėjo neptūno kuprinė leidžia pakabinti jį išilgai motociklo ant balno arba ant bagažo lentynos, jei nugaroje yra mylimasis. Tokiu atveju pageidautina krauti standžius daiktus, kad jie gerai laikytųsi, ypač jei bagažo lentyna nėra labai plati. Pavyzdžiui, jūsų palapinė!

Kita vertus, pailga forma su anga tik iš viršaus nepalengvina pildymo ar paieškos. Lyg tavo telefonas suskambėtų rankinės apačioje... Turėsi nuimti viską, kas yra viršuje! Taip, gerai, pirmiausia pagalvok apie tai… ar ne! Nepamirškime, kad kuo mažiau angų, tuo mažesnė nutekėjimo rizika.

Naudojama DXR Neptune kuprinė

Ir ant nugaros

Užsidėjus nugarą, tai labai patogus krepšys. Čia mes sakome sau, kad DXR negaili, tai tikra kuprinė! Nugara paminkštinta, kaip ir dirželiai. Žinoma, ne tiek, kiek didelis žygio krepšys, bet vis tiek labai garbingas. Šiaip jūs turite tik 30 litrų, taigi, nebent į savo bivaką atsinešite švininės shuffleboard, niekada neturėsite 20 kg ant nugaros. Virš pečių taip pat yra diržas ir dirželiai, kuriuose galite pasidėti savo nedidelį čiužinį ar vilną.

DXR Neptūno kuprinė... Ant nugaros!

Išvada

Jei, kaip ir aš, tikrai nenorite ant savo vairo montuoti viršutinio dėklo, nes manote, kad tai senamadiška, arba, žinoma, jei mėgstate žygiuoti motociklu, kviečiu pagalvoti apie tai atspindinčią „investiciją“. dXR Neptūno kuprinė. Nes tarp mūsų, už tokią kainą, kurios prašome, šis krepšys puikiai veikia. Šiuo metu jis yra 30,15 €. Už tokią kainą nesitikime konkuruoti su didžiosiomis bagažo prekėmis... Jis bus atsparus vandeniui, jei važiuosite bekele ir pervažiuosite daug balų, užklups nedidelis lietus ir pan. Kita vertus, nedėčiau kompiuterio, jei rizikuočiau ilgai važinėti per stiprų lietų.

Hidroizoliacija2
Ergonomika4
Žiūrėk4
Talpa4.5
Kainos ir kokybės santykis3.5

Mano nuomonė: už tokią kainą... Puikiai atlieka savo darbą!

Labai funkcionali, ši kuprinė yra gana gero kainos ir kokybės santykio. Jei nesiruošiate į pasaulinį turą, o turite ribotą biudžetą, manau, galite eiti užsimerkę... Tačiau saugokitės audrų! Bet kokiu atveju nieko geresnio už tokią kainą nerasite.
3.6

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Sylvainas

Prieš ketverius metus pradėjęs važinėti motociklu Indijoje, greitai apkeliavau subkontinentą ir grįžau į Prancūziją su senu Royal Enfield. Musė įkando, tapau priklausoma nuo kelionių motociklais. Grįžęs į Prancūziją, nuo 1990 m. pradėjau bėgioti su Ténéré. Manau, kad man patinka dalykai, kurie nėra labai jauni...

Be komentarų

Pridėkite savo