Sekite mus :

1 – nuo ​​bekelės iki Australijos „Outback“ trasų – nevaržomas maršrutas…


« Jūs esate baržos! » Tai yra žodžiai, kuriuos mūsų vaikai atsakė mums, kai pristatėme jiems mūsų Dundee 2018. Tada, šiek tiek laiko apmąstymams: „ Ar mus vedate? » Kas yra mūsų Dandis 2018? 30 dienų kelionė keliu, 8 000 km, įskaitant 6 000 trasų, atraskite nuostabų Australijos užmiesčio lauką… Išvykimas 2018 m. spalio 14 d.

Ir kaip mes esame ant motoblouz svetainė, tai ant motociklo, kaip galite įsivaizduoti! Kaip mes padarėme savo vaikams, norint pristatyti jums šios Australijos kelionės „genezę“ reikia paaiškinimų...

Taigi, grįžkime istorijos į pradžią…

Ant mūsų svetainės stalo guli naujausios „Road Trip Magazine“ arba „Trail Adventure“ kopijos... Šie žurnalai, maišydami keliones ir motociklus, atitinka mano pabėgimo poreikius ir verčia svajoti apie kiekvieną naują leidinį... Flo perskaito keletą straipsnių be tai būk priklausomas kaip aš... Kuris jau keletą metų erzino mano artimuosius sakydamas, kad kai išeisiu į pensiją, kelionė aplink pasaulį motociklu mane pradžiugintų...

Ištikimas savo mąstymo būdu, aš atkakliai sakau: „ Jei jie tai padarė, kodėl aš negalėjau? »

Bet kadangi išėjimas į pensiją netrukus ateis, Flo ir mūsų vaikai palieka mane kliedesyje, sakydami sau: mūsų laukia šiek tiek laiko...

Kelionių mėgėjai, o pastaruoju metu – kelionių motociklais (turiu tik šiek tiek daugiau nei 3 metus!) gerbėjai su žmona šiek tiek keliavome naudodamiesi beveik visomis įmanomomis transporto priemonėmis. Pėsčiomis, žirgais, dviračiu... Vardint tik originaliausius... Prancūzijoje ir užsienyje.

Jau 3 metus motociklas tapo mūsų mėgstamiausia transporto priemone mūsų kelionėse. Tikslai sekė vienas kitą ne tik piloto, bet ir jo keleivio malonumui. Korsika, Overnė, Bretanė, Elzasas, taip pat Vokietija, Liuksemburgas ir, žinoma, mūsų kaimynai bei draugai belgai... Per 3 metus motociklas įveikė 40 000 km!

Kodėl dabar ši kelionė, arba Dundee 2018?

Jums gali kilti šių klausimų: Arba būtent? Tada: Kada ? kaip? Su kuo ? Koks biudžetas? Koks pasiruošimas? Trumpai tariant, ar norite viską žinoti?

Šie klausimai, prisipažįstu jums: mes, Flo ir aš, buvome jų užduodami tūkstančius kartų... Taip pat galite įsivaizduoti, šie klausimai mums buvo užduodami beveik taip pat dažnai...

Norėdamas atsakyti į jūsų teisėtus klausimus, bet ir leisti visiems suprasti mūsų motyvus, vieną vakarą atsisėdau atsakyti į kiekvieną klausimą!

Norite gauti atsakymus? Norite pasidalinti šiuo nuotykiu su mumis? Sekite mus ! Čia tinklaraštyje #Mėgaukis kelione motoblouz , mūsų svetainėje: https://lesitedeberu.wordpress.com/ arba mūsų Dundee 2018 Facebook puslapyje!

Greitai pasimatysime kitame įraše!
Hubertas

 

Nuotraukų kreditas: Joey Csunyo 

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Florencija ir Hubertas

Abu, turėdami daugiau nei penkiasdešimt interesų, gyvena su aistra. Ko mes ieškome savo kelionėse? Stebuklas! Žinai: ta mažytė švieselė, kuri vieną ar kitą akimirką įsižiebia tavo akyse... o kai gali ir pasidalinti, argi ne dar gražiau?

Be komentarų

Pridėkite savo