Sekite mus :

Dalis vakarinės JAV pakrantės motociklu? Iš Los Andželo į San Diegą mažais (ir dideliais) keliais


Vakarų pakrantė JAV – pakeliui į San Diegą

Nuo Malibu iki San Diego yra 160 mylių arba šiek tiek daugiau nei 250 km. 250 km pakrantės, banglentės, palmės, ilgi paplūdimiai (dažniausiai tušti). Taigi, taip, galime paimti garsųjį 405, o ne 5: jis greitesnis ir tikriausiai yra mažiau mylios. Tačiau jis taip pat yra mažiau gražus, triukšmingesnis ir mažiau Kalifornijos gyvenimo būdas… Dar labiau, jei nuspręsite tai padaryti jAV vakarinė pakrantė dviračiu, plaukai vėjyje.

JAV vakarinės pakrantės paplūdimiai aplink Los Andželą

Malibu, Santa Monika, Venecija, Playa Del Rey, El Segundo, Manheteno paplūdimys, Redondo paplūdimys... Jei manote, kad žiūrite 80-90-ųjų TV serialus, tai normalu. Šį jausmą jaučiu 10 mėnesių nuo tada, kai esame čia. Tačiau vis rečiau tenka tai pripažinti, nes šiuos pavadinimus matau ar vartoju kone kasdien.

Labiausiai stebina dalykas, kuris taip pat būdingas Los Andželui apskritai, yra tai, kad nors esate „tame pačiame mieste“*, visi šie paplūdimiai yra skirtingi. Žmonės skirtingi, pasaulis kitoks, pats paplūdimys gali būti kitoks. Malibu yra uolėtas ir mažesnis, Santa Monika yra ilga, plati ir didžiulė, Venecija pilna turistų ir palmių, vėsesnė ir mažiau išgalvotas nei du ankstesni takeliai. Playa Del Rey? Paplūdimys yra oro uosto papėdėje, todėl iš rankšluosčio galite pamatyti kylančius lėktuvus. „El Segundo“ leidžia tuo pačiu metu maudytis, degintis ir kepti ant grotelių ugnies duobes.

Marina del Rey – Los Andželas

Kalifornijos saulėlydis virš Marina del Rey

Visa tai ant motociklo yra šiek tiek sudėtingiau... Jei dauguma jAV vakarinė pakrantė seka garsusis 101 arba 1, leidžiantis pasižvalgyti ir į kelią, ir į paplūdimį, o „Los Andželo“ ne visi matosi nuo kelio. Privalumas, taip, kai esate paplūdimyje, ne, kai nusprendžiate mėgautis dviračiu. Be to, norėdami apeiti paplūdimį, galite eiti Linkolno alėjoje nuo Santa Monikos iki Playa del Rey, kurioje yra nemažai motociklų parduotuvių. Pastaba gerbėjams: čia įsikūrė Deus Ex Machina, Iron & Resin, Harley ir kitos parduotuvės.

Rancho Palos Verdes viršūnėje, tarp dviejų įlankų

Iš Redondo paplūdimio einame keliu palei vandens kraštą. Ir ten, mano draugai, jūs nustebsite. Žinoma, laikykite juos kelyje, nes tai šiek tiek lipa. (Nuotraukos neįdėjau, kad nesugadinčiau). Palos Verdes yra uola, pilna gražių namų (nepasiekiate, nesvajokite), nuo kurių visų pirma atsiveria puikus vaizdas į Los Andželo įlanką. Važiuojant motociklu, tai grynas malonumas, juo labiau, kai giedra. Pakrantė uolėta, labai žalia, kalvota... Tik 25 mylių atstumu pabėgate nuo Los Andželo šurmulio ir mėgaujatės vaizdu, gaiva ir jūriniais įėjimais.

Tada galite grįžti į Long Byčą ir jo „puikų“ jūrų uostą (ironija). Be to, Long Byčas (ne tik sero Snoopo Doggo gimtinė) yra puiki vieta, jei mėgstate muzikos festivalius. Nemažai jų vyksta paplūdimyje arba aplink parkus. Tai taip pat vieta, kur kelis kartus per metus susitinka vietiniai baikeriai Progresyvi tarptautinė motociklų paroda. Mes ką tik ten buvome praėjusį lapkritį... Paprastai tariant, kuo toliau nuo Los Andželo pakrante, tuo labiau pasipuoš dvasia. važiuoti ir saulę iš Kalifornijos. Baikeriai, Harley, banglenčių sportas, bangos, gyvenimo saldumas.

Nuo Long Beach iki Dana Point: banglenčių rojus

Iš jūsų dviračio matosi šie paplūdimiai, o tai yra gana malonu. Važiuokite garsiuoju 101, viena akimi į kelią, o kita į paplūdimius... Daugelis baikerių važiuoja, pasipuikuoti... ir būti matomi. Tai savotiškas rojus papročiams, kurie yra tokie pat ryškūs, kaip ir triukšmingi.

Vakarų pakrantė JAV prie paplūdimių

Tipiškas JAV vakarinės pakrantės paplūdimys: Niuporto paplūdimys, manau, iš prieplauka.

Tai sakė, jei raukšlėtas yra, Seal Beach, Huntington Beach ir Newport Beach paplūdimiai yra gana svarbios banglenčių sporto vietos. Dvasia ten labai „kaliforietiška“, kaip galima įsivaizduoti. Mediniai namai ant vandens krašto, dideli smėlio paplūdimiai, besibaigiantys didelėmis bangomis, išmargintais dešimtimis ir dešimtimis banglentininkų, ir saulė (jei pasiseks). Gyvenimas vėsesnis, žmonės visus metus nešiojo šlepetes ir bermudiškus šortus. Netgi ant motociklo, nes niekas nereikalauja dėvėti striukės, batų ar kelnių. Motociklininkai yra gana šalmo gerbėjai (net mažesnio nei a reaktyvinis šalmas) ir trumpomis rankovėmis (jau nekalbant apie odines marceles).

Vakarų pakrantės gatvės JAV

Seal Beach gatvės…

važinėti ir naršyti Kalifornijoje

Ride & Surf Kalifornijoje, čia, Seal Beach

Dana Point ir Doheny valstybinis parkas

Dana Point, o tiksliau Doheny valstybinis parkas yra mano mėgstamiausia. Tai yra parkas prie vandenyno su stovyklavimu kojomis smėlyje. Tarp vandenyno ir tiksliau 5 (bet vieną kartą kelias nelabai girdimas). Taigi, tai yra svajonių vieta, jei nuspręsite kaip mes nusileisti į San Diegą pakrante (arba atvirkščiai).

Doheny State Park stovyklavietė yra šiek tiek brangesnė, bet šiek tiek populiari. Kiekvieną vasarą ją užpildo visos šios banglenčių šeimos su furgonais, labradorai ir visų rūšių lentomis. Sveiki atvykę į Kaliforniją, tikrąją Kaliforniją. Motociklu atvažiavus tikrai gali pravažiuoti užtvaras... Bet mes ne tas tipas (tyla). Apsisukome, kad praeitume parko kontrolę ir sumokėjome 45 USD už naktį. Šiek tiek brangesnis nei kituose nacionaliniuose parkuose (čia mes negalėjome naudotis savo garsiąja metine kortele su neribota prieiga). Tačiau vieta, stovyklos kokybė ir artumas prie vandens yra to verti.

Jeigu atšventėme mano gimtadienį Dykumoje, taip nusprendėme praleisti 1-ąsias vestuvių metines: po palapine prie vandens, su prancūzišku raudonuoju vynu ir itališkais pyragaičiais.

saulėlydis virš Doheny parko, vakarinėje JAV pakrantėje

Saulėlydis virš Doheny parko

Doheny parkas

Taip, Kalifornijoje įprastas pilkas oras... Čia, Doheny parke

Pamatyti vakarinėje JAV pakrantėje: San Clemente, Carlsbad, Encinitas, La Jolla

Visi šie paplūdimiai yra tos pačios dvasios. Privalumas yra tas, kad iki San Diego yra tik vienas kelias, numeris 5, ir jis leidžia visą kelią stebėti paplūdimį. Kai kurias dalis netgi supa paplūdimys iš vienos pusės ir lagūnos iš kitos. Tai tikrai šaunu, o ant motociklo – ypač malonu.

FYI: Karlsbade yra spurgų pardavėjas, kuris yra nuostabus, Prekės. Kelias minutes dvejojome tarp klasikinių šaldytų spurgų ir įdarytų sūrio pyragas ir braškių. Kadangi tai buvo pirmas mūsų apsilankymas, vieną iš jų pardavėja mums padovanojo. Mes dviese susidūrėme su trimis didžiulėmis, skaniomis spurgomis. Jei nusileisite žemyn jAV vakarinė pakrantėtodėl Karlsbadas yra privaloma stotelė gurmanams.

Spurgos JAV vakarinėje pakrantėje

„Geros spurgos“ iš „GOODS“.

Prieš pat įvažiuojant į San Diegą yra La Jolla. Maži paplūdimiai, įlankėlės, uolos ir jūrų liūtas. La Jolla yra gana elegantiška, bet labai graži ir maloni. Lankytina stotelė… jei norite pamatyti (ir užuosti) jūrų liūtą ir ruonius iš arti.

jūrų liūtai la Jole

Ir nuostabūs jūrų liūtai La Jolla

San Diegas, miestas žmogaus mastu

San Diegas – tikras amerikietiškas miestas: dideli automobiliai, dideli pastatai ir dideli keliai (ne visada malonu važiuoti motociklu). Tačiau taip pat reikia pasakyti, kad tai yra daug daugiau žmogiškojo masto nei Los Andželas. Net jei ten važiuojate motociklu, jo centrą ar kai kuriuos rajonus galite atrasti pėsčiomis. Ištiesti kojas po jojimo iki tol.

Apsistojome mažame namelyje kalvose virš miesto netoli kiek madingo South Park rajono. Miesto centras, Gaslamp kvartalas su barais, restoranais ir kitomis pramogomis yra už 10 minučių kelio dviračiu. O jei trokštate šviežios žuvies, uostas ir karinio jūrų laivyno bazė, kurioje stovi didieji karinio jūrų laivyno laivai, yra vos už kelių minučių.

filmo nuotrauka - vakarinė pakrantė JAV - vienas mėnuo vienas važiavimas

Nuotrauka iš filmo vintažiniam efektui ant šiuolaikinio motociklo! Čia, priešais mūsų Airbnb…

Vaizdas į San Diegą

Jei norite žengti žingsnį atgal ir įgyti perspektyvos: Cabrillo nacionalinis paminklas yra puikus paskutinis lankytinas objektas, kurį lengva padaryti per dieną. Ten su nacionaline kortele įėjimas nemokamas. Kai įeini, turi važiuoti, važiuoti, važiuoti... iki galo. Ir jūs pateksite į tašką, iš kurio galėsite giedrą dieną (viršuje, apačioje) matyti visą San Diego įlanką, karinį uostą, Skyline ir net Meksiką.

Kitoje pusėje galite nusileisti į paplūdimį. Yra tokių natūralių baseinų, kurie po atoslūgio prisipildo vandens ir atoslūgio metu tampa tikromis „kasimo vietomis“. Taip pat gali būti keletas banglentininkų... kurie, manau, atvyksta ten valtimi. Apskritai, iš vienos pusės į kitą turėsite gražų vaizdą / į ką pažiūrėti!

Banglentės Cabrillo parke

Cabrillo, banglenčių vieta (vėl)

Cabrillo parkas

Niekada be jo revit Outback striukė.

Galiausiai, San Diego miestas yra kietas... Bet svarbiausia tai maršrutas vakarine JAV pakrante, ant motociklo ir lengva striuke, kurią rekomenduojame. Geros kelionės!

Mathilde, Vienas mėnuo vienas važiavimas.

*Sakau tas pats miestas, bet Malibu, Santa Monika, Manhetenas ir Redondo paplūdimys yra skirtingi miestai.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Vienas mėnuo vienas važiavimas

Maksas yra aistringas motociklų entuziastas. Aš, Mathilde, esu aistringas kelionėms (ir maistui). Kaip duetas (arba trijulė su „Super 10“) nusprendėme pradėti gyvai ir važiuoti po Kalifornijos saule. Šalies, kultūros... ir Amerikos kulinarijos stebuklų atradimo istorija. Taigi čia mes kaip duetas apibendrina mūsų beprotiškus... o tiksliau mūsų žemiškus, saulėtus ir nuostabius nuotykius. Taip pat sekite mus Insta.

Be komentarų

Pridėkite savo