Sekite mus :

Pasivažinėjimas motociklais kalnuose: šią žiemą suvyniokite perėjas


pasivažinėjimas motociklu kalnuose žiemą

O jei paimtum šiek tiek aukščio? Atrinkome penkis kalnų motociklų maršrutus, kuriais šią žiemą galėsite mėgautis be saiko. Pakanka papildyti savo deguonimi ir nuostabius kraštovaizdžius!

Kalnas, motociklo malonumas, skirtas vasarai? Ne, jei gerai važiuoji įrengtas nuo šalčio ! Tada jums atsiveria išskirtinė visata, kurioje snieguotų viršukalnių baltumą atitinka tik oro skaidrumas. Viskas su savo dalimi posūkių ir pažadu, kad atvykus bus geras mažas staliukas, kuris papildys šaltyje sudegintas kalorijas. Puiki programa, tiesa?

Kalnas ant motociklo žiemą, paprastų malonumų prieglobstis

Sunku nepriversti sniego traškėti po motociklo batais ir per pertrauką aukštyje neapsunkinti bendrakeleivių keliais sniego gniūžtėmis. Nepaisant to, baltas chalatas vis tiek reikalauja tam tikrų atsargumo priemonių važiuojant motociklu. Šiame sąraše esantys maršrutai aplenkia aukščiausius pravažiavimus, kad jums nereikėtų sukti atgal arba nenustebtų iškritęs sniegas.

Nepamirškite prieš išvykdami patikrinti, ar jūsų važiavimo bilietai yra atidaryti ir ar eismo sąlygos tinkamos motociklams. Ir jei turite bent menkiausių abejonių, geriau leiskite atgal į slėnį, nei įklimpti!

Kraštovaizdis sutemus su Monblano masyvu tolumoje, apšviestu paskutinių saulės spindulių

Vaizdas į Monblaną saulėlydžio metu - Nuotrauka Louisa Schaad

Kilpa Juroje iš Oyonnax

Šis maršrutas, besidriekiantis per Aino ir Juros departamentus, pakels jus į naujas aukštumas su 2700 metrų bendro aukščio padidėjimo. Paimsite Col de la Faucille, taip pavadintą dėl to, kad jo profilis primena javapjovės įrankio formą. Jei jums pasiseks važiuoti giedrą dieną, iš šios perėjos galėsite grožėtis didingu Alpių masyvu ir galbūt net Monblanu tolumoje. Nusileidimas link Gex suteikia jums daugybę posūkių, kad pašalintumėte baimės juosteles.

Kur valgome? Norėdami užkąsti, rekomenduojame Florimonto prieglobstis, kurio meniu gausu patiekalų iš vietinių sūrių ir ypač terasa su vaizdu į Gex slėnį.

Serre-Ponçon ežeras ir Ubaye slėnis

Tai kalnas, tikrasis! Net jei jis daugiausia seka slėnio dugną, nenusivilsite grandioziniais kraštovaizdžiais, kurie atsidurs jūsų akimis per kilometrus. Pridėkite prie Serre-Ponçon ežero sukurto kraštovaizdžio atvirumo ir turėsite keletą gražiausių Alpių perspektyvų. Kol de Varse vis tiek pasieksite 2108 metrų aukštį. Pasiteiravome, nebent išskirtinis oras, šis pagrindinis perėjimas veikia visus metus.

Kur valgome? Nežinau, kaip jūs, bet paminėjus Alpes, norisi geros tartiflette! Galite paragauti šio Savojos regiono patiekalo ir kitų Tinto barselonetėje.

Besileidžianti saulė virš kalno

Graži šviesa prieblandoje gali išgelbėti pilką dieną – Nuotrauka Timas Ounas

Pasivaikščiojimas katarų šalyje

Pirėnų kalnuose žiemą gali greitai pasirodyti sniegas. Nebent dviračio apsiausėte dygliuotomis padangomis, manėme, kad protingiau pasirinkti dvi kilpas, vengiant uždarų kaklų. Šis vynuogyne savo vingius išriečiantis bus pravažiuojamiausias esant poliariniam orui. Neįveikiamos katarų citadelės Queribus ir Peyrepertuses, kurias pamatysite pakeliui, liudija įvykių kupiną šios vietos istoriją. Norėdami paįvairinti malonumus, turite galimybę išsišakoti per Galamus tarpeklius tarp Soulatge ir Saint-Paul de Fenouillet. Čia taip pat galima tikėtis tinklainės lūžio.

Kur valgome? Susitikime Cucugnan valVynuogių užeiga maloniems pietums senoje vyninėje su vaizdu į Queribus pilį. Lėtai gerkite vietinius vynus, prieš vėl atsistodami ant vairo…

Ariège Pirėnai

Ariège išlieka nepakartojama vieta važiuojant motociklu, kai norisi nustebti. Dėl savo grandiozinių aplinkinių snieguotų viršukalnių panoramų ši kilpa riboja aukščio padidėjimą ir todėl teikia pirmenybę sklandžiausiems maršrutams. Foix mieste galima suplanuoti kultūrinę pertrauką. Įspūdingos tvirtovės viršūnėje esanti Ariège sostinė pasižymi gražia viduramžių širdimi, papuošta laiptais. Puikiai tinka apšilimui!

Kur valgome? Kodėl nepadidinus savo pasivaikščiojimo šiek tiek egzotikos... Visada Foix mieste siūlome nueiti ir užpildyti skrandžius Žirniai, nedidelis restoranas, siūlantis patiekalus, patobulintus Azijos ir kitų šalių prieskoniais.

kalnų kelias, išklotas sniegu ir eglėmis, žiūrint iš drono

Didelis sniegas, bet sausas kelias = puiku! - Nuotrauka Kimonas Maritzas

Sancy bokštas

Būtina pasivažinėti motociklu Overnėje! Kelias D996 važiuoja iš Mont-Dore į Murol, palei nuostabų Chambon ežerą, įterptą į kalną. Jūsų orientyras – Sancy masyvas, kurį reguliariai matysite kelionės metu. Pravažiavimas reikalingas vienam iš 10 geriausių leidimų važiuoti motociklu, Col de la Croix Morand. Atkreipkite dėmesį, kad net jei jis turėtų būti atidarytas ištisus metus, šią perėją (aukštiausia pėsčiųjų taškas, 1401 m) vis tiek galima uždaryti, jei to reikalauja oras. Jei reikia, galite jį aplenkti per Saulzet Le Froid, nuvažiuodami apie penkiolika papildomų kilometrų.

Kur valgome? Vietiniai sūrio mėgėjai galės mėgautis geru St Nectairade, savotišku Saint-Nectaire trumu.Rusijos viešbutis mažame kurortiniame Mont-Dore miestelyje.

Viršelio paveikslas Patrikas Untersee

 

Kitos idėjos pasivažinėjimui motociklu žiemą:

Mūsų pasirinkimas pasivažinėjimų motociklais miškeNieko panašaus į pasivažinėjimą motociklu miške, kad jūsų neuronai būtų aprūpinti deguonimi. Štai keletas kruopščiai atrinktų maršrutų šalia didžiausių Prancūzijos miestų.
Vykstame į mišką

 

Važiavimo motociklais maršrutai pakrantėjeAtraskite mūsų penkias idėjas, kaip pasivažinėti motociklais pakrantėje su lankytinomis vietomis ir gražiais restoranais, kad jūsų metų pabaigos šventėse pridėtumėte jodo ir jūros purslų.
Pakeliui į pakrantę

 

Taip pat skaitykite: Visos mūsų idėjos apie pasivažinėjimą motociklu

Važiavimo motociklais maršrutaiKur važiuoti, kad tikrai pasimėgautum? Motoblouz tinklaraštis siūlo kelias dešimtis maršruto idėjų kitam pasivažinėjimui motociklu. Už kelių kilometrų nuo jūsų sklype tikrai bus vienas!
Peržiūrėkite mūsų pasivažinėjimo motociklais idėjas

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo