Sekite mus :

Ispanija motociklu Nr. 4: iš Fuentalbilos į Toledą


Šešėlis dykumoje...

Kastilja la Manča yra ne tik mano vaikystės regionas, bet ir Don Kijoto regionas bei jo įsivaizduojama kova su vėjo malūnais. Taigi nusprendžiu vykti į Toledą per Consuegra ir jos garsųjį malūno maršrutą. Visus automobiliu važiavo mano šeima, kuri taip pat nori atrasti šią mūsų regiono dalį. Jų dėka pagaliau galiu iliustruoti savo straipsnį ne asmenukėmis!

Sekmadienis 11.30 val., 36°C – tą dieną gana vėsu. Nežinau, ar tinklinio turnyras dieną prieš, ar kitą dieną po tinklinio turnyro, bet pradžia nelengva. Kryptis La Roda, miestelis, kurį pasiekiame eidami nacionaliniu keliu, vedančiu į Toledą. Turėtumėte žinoti, kad Toledo ir Fuentealbilla yra Kastilijos la Mančos aukštumose. Kitaip tariant, keliai čia labiau panašūs į mitinę tiesiąją 66-ojo maršruto liniją nei į Stelvio perėjos virolos. pasiskolino mano kolegos Thibaut ir Arthur

Jokių pasiteisinimų: nepaisant karščio, turite važiuoti aprūpinti!

Jokių pasiteisinimų: nepaisant karščio, turite važiuoti aprūpinti!

Šiek tiek adrenalino Manchego dykumoje

Tarp Manchego kaimų driekiasi 25 km ilgio ruožai per dykumos kraštovaizdį, kur erškėčiai varžosi dėl hektarų, kiek akys užmato su vynmedžiais. Trumpai tariant, šiek tiek oro Amerikos viduryje Iberijos žemių, šiek tiek laimės, kurią paryškina keli maži taškai 160 km, gulint ant bako ir galva vairo. Malonumas, kuris brangus: vis tiek spėjau pasipuošti vidury dykumos... Laimei, aš nevažinėju super sportiniu automobiliu, tai jau būtų kainavęs licenciją! Be to, penkios minutės tokiu tempu su Harley man sutaupė gerą treniruotę, todėl tai sumažina rinkliavą. Nagi, grįžtu prie lėto važiavimo 90 km/h greičiu, „Forty Eight“ ir jo vairuotojas tokiu tempu yra labiau savo stichijoje!

La Roda. Dar kartą sustoję papildyti degalų, eikite link Quitanar del Rey, kur eina Don Quijote tako atkarpa ir kur taip pat prasideda garsusis „camino de santiago“, kelias į Santiago de Compostela. Nepaisant visų šių judrių maršrutų, šį sekmadienį, rugpjūčio 15 d., horizonte ne žygeivių ar piligrimų šešėlis...

Quitanar del Rey, mažas miestelis pakeliui į Toledą

Quitanar del Rey, mažas miestelis pakeliui į Toledą

Kvadrato formato padangų apdirbimas…

Pagaliau atsidaro restoranas... Sėdame pasimėgauti tipiškomis ispaniškomis ispaniškomis ispanomis (tapas), taip pat manchega kepta vištiena. Išėjus iš restorano nežinau, ar karštis, ar virškinimas, bet pirmi kilometrai atrodo kaip amžinybė. Reikia pasakyti, kad artėjant prie Toledo, temperatūra vis tiek pakilo iki 8 ar 9 laipsnių, o tai mano šalmą pavertė orkaite.

Dvi 20 km tiesios linijos, kurios padangas pavers kvadratinėmis, veda į Consuegra, mažą kaimelį siauromis gatvelėmis. Vieta žavi savo pilimi ir garsiuoju malūno keliu. Mane sustabdo vietos policijos pareigūnas, kuris prašo pastatyti automobilį didelėje automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje kelio papėdėje. Kai stovi, jis man praneša, kad šis turistinis maršrutas uždarytas visoms transporto priemonėms. Vienintelis galimas variantas: važiuoti autobusu į malūnus – viskas už kuklią sumą... 24,20 €! Sakei turistų spąstai?

Malūno kelias Consuegra. Išskirtinai skirta Harley!

Malūno kelias Consuegra. Išskirtinai skirta Harley!

Privilegijuotas malūno kelyje

Tada prasideda ilgos derybos, kurių metu aš jam paaiškinu, kad pranešiu apie Ispanijos motociklų kelius ir kad tai vienas iš kelių, apie kuriuos norėčiau pakalbėti... Laimei, atvyksta vadybininkas, pats baikeris IR Harley gerbėjas! Jis „išimtinai“ leidžia man važiuoti, bet tik į abi puses. Pasinaudojau galimybe, savo grožiu ir paragavau kelis šimtus visiškai naujų metrų su vaizdu į Consuegra... Nuostabu!

Trumpa atsigaivinimo pertraukėlė man ir dviračiui, tada patraukiame link Toledo. Netikėtumas, dar viena nesibaigianti tiesi linija, kad tik patobulinčiau savo įdegį... Pradedu rimtai gailėtis prabangūs Culleros posūkiai ! Laimei, per kilometrus išsibarstę nedideli Lamanšo sąsiaurio kaimeliai kilometrų medžioklę paverčia skaniu.

Šios kelionės Ispanijos antriniu tinklu metu man į akis krito vienas pastebėjimas: pagrindiniai keliai apleisti, o daugelis viešbučių ir restoranų stengiasi kuo geriau išgyventi konkuruodami su šalia esančiais greitkeliais... Vietomis vaizdas ryškus. , vienoje pusėje yra sausakimšas greitkelis, kitoje valstybinis kelias – nors ir puikus – visiškai tuščias. Visa tai norint pasiekti 20 km/val. Tai verčia mus susimąstyti, kokia kryptimi eina mūsų visuomenė.

Atvykimas į Toledą

Kelyje…

Atvykimas į Toledą

Atvykimas į Toledo yra tikrai puikus. Miestas man šiek tiek primena savotišką Las Vegaso Manchego, nes atrodo, kad jis pasodintas vidury dykumos... Iš aukštumų atsiveria nuostabus vaizdas į miestą, kuriame dominuoja Toledo Alkazaras. Šie buvę maurų rūmai, vėliau paversti kalėjimu, šiandien tapo vienu iš Toledo muziejų, kuriuos būtina pamatyti. Šiandienos kelionė baigiasi čia. Tai buvo nuopelnas, nes nepagailėjau mano kojų pirštų segtukų ir tikrai leido pajusti Amerikos skonį...

Tris dienas liksime Tolede. Po 45 min. nuvažiuosite į Madridą. Nepagailėsiu kelionės istorijos: 80 km perpildytos greitkelio, kuris man su nostalgija primins apie A1 ketvirtadienio rytą į darbą! Be to, Madridas ant motociklo yra tarsi bandymas pasivaikščioti mėnulio naktiniame klube, tai nėra pati geriausia idėja... Palikau motociklą Plaza Mayor ir keliavau į šį nuostabų miestą pėsčiomis.

Jau labai greitai išvykstate į Fuentealbilą per Aranjuezą ir jo karališkuosius rūmus!

Iki greito pasimatymo naujų nuotykių ir nepamirškite stabdyti.

Ačiū Marjo už nuotraukas

Don Kichoto šešėlis sklando visur La Mančoje...

Don Kichoto šešėlis sklando visur La Mančoje…

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Bruno

Motoblouz klientų aptarnavimo tarnybos emeritas narys, ypač Ispanijoje, kur šiuo metu gyvenu, kad galėčiau geriau aptarnauti mūsų Ispanijos klientus, esu didelis muitinės, ypač Harley-Davidson, gerbėjas! mane galite rasti mūsų Youtube kanale Prancūzija, bet ir Ispanijoje, kur talpinu produktų vaizdo įrašus. Ir nepamirškite stabdyti!

1 komentaras (-ai)

Pridėkite savo

Pridėti naują komentarą