Sekite mus :

Motociklų filtrai, BA BA


Motociklų filtrų pasirinkimas

Atsikratykite nešvarumų savo brangiuose mechanikuose naudodami motociklų filtrus. Šiame specialiame „Boeotian“ vadove pateikiama nedidelė įvairių motociklų ir motorolerių varikliuose naudojamų filtrų apžvalga, taip pat raktai, kaip teisingai juos pasirinkti. Dviračiui, kuris murkia ilgai!

Motociklo alyvos filtras

Kam skirtas alyvos filtras?

Variklio alyva vaidina kelis vaidmenis veikiant jūsų motociklo mechanikai. Jis sutepa, vėsina ir apsaugo variklį nuo korozijos. Taip pat alyva valo variklį: cirkuliuodamas visur, ji surenka metalo daleles, susidarančias dėl natūralaus dalių susidėvėjimo. Surenkamos ir degimo liekanos.

Motociklo alyvos filtras

Keletas kasetinių motociklų alyvos filtrų pavyzdžių

Todėl alyvos filtras pašalina alyvą nuo šių priemaišų, kad ji kuo ilgiau išlaikytų savo savybes. Dėl alyvos siurblio slėgio jis patenka per šonines filtro angas, praeina per filtro membraną, tada švarus išeina per centrinę prievadą, kad pradėtų naują variklio ciklą.

Motociklo alyvos filtrą sudaro kasetė (metalinė talpykla), filtro membrana, pagaminta iš mikroporuoto popieriaus, padengto derva, ir perforuotas metalinis vamzdis, kuris surenka filtruotą alyvą ir tiekia ją į išleidimo angą. Kuo efektyvesnis filtras, tuo daugiau smulkių dalelių jis sulaiko.

Kaip išsirinkti motociklo alyvos filtrą?

Kai nėra įprasta, daugumai motociklininkų, kurie atlieka savo motociklo ar motorolerio variklio techninę priežiūrą, atsakyti į šį klausimą lengva: pasikliaukite tuo, ką gamintojas rekomenduoja su jūsų dviračiu motociklu pateiktoje knygelėje! Kalbant apievariklio alyva, nukrypstant nuo šio kelio gali pakenkti tinkamam mechanizmo veikimui.

Sugedęs motociklo alyvos filtras Hiflofiltro

Motociklo alyvos filtro kasetės sudėtis

Dar paprasčiau? Motoblouz dalių parinkiklyje įveskite savo motociklo duomenis – prekės ženklą, modelį, vintažą. Mes filtruojame (hehe) jums su jūsų mašina suderinamus ir bent jau gamintojo reikalavimus atitinkančius modelius. Jokių blogų netikėtumų! Patikėkite mūsų patirtimi, pritaikomi filtrai, tokie kaip Hiflofiltro ar Ison , kokybės požiūriu neturi ko pavydėti originalaus tipo gaminiams.

Kuo efektyvesnis alyvos filtras, tuo labiau jis filtruoja smulkias daleles. Priešingai, konkurencijos tikslais filtrai skatina srautą, kad pagerintų variklio veikimą mažiau filtruojant.

Peržiūrėkite mūsų motociklų alyvos filtrus

Motociklo keitimas dirbtuvėse

Alyvos filtrą keiskite kas du alyvos keitimus

Kada pakeisti alyvos filtrą?

Sakoma, kad verta keisti alyvos filtrą kas du alyvos keitimus. Tai atitinka 12 000 km eksploatavimo trukmę, jei variklio alyvą keičiate kas 6 000 km (norma).
Niekas netrukdo jums keisti filtro kiekvieną kartą, kai keičiate alyvą, jei esate lipnus, tačiau dažniausiai tai nereikalinga.

 

Motociklo oro filtras

Kam skirtas oro filtras?

Oras yra benzino oksidatorius, tai yra būtinas tinkamam benzino degimui jūsų motociklo ar motorolerio cilindre (-uose). Bėda ta, kad su savimi atsineša nemažai nepageidautinų ir variklio sveikatai kenksmingų elementų: dulkių, vabzdžių, įvairios taršos, žiedadulkių ir kt. Oro filtras išlaiko visas šias priemaišas nuo jūsų įpurškimo sistemos, kurioje oras susimaišo su benzinu prieš degdamas.

Motociklų popieriniai oro filtrai

Keletas HifloFiltro motociklų popierinių oro filtrų pavyzdžių

Jei alyvos filtro senumo įtaka jūsų motociklo valdymui nėra labai didelė, to negalima pasakyti apie jūsų oro filtrą. Užsikimšęs oro filtras kenkia jūsų variklio veikimui ir gali sunaudoti per daug degalų ar net susidaryti anglies įvairiose vietose, pavyzdžiui, ant uždegimo žvakių.

Kaip išsirinkti motociklo oro filtrą?

Yra keletas oro filtrų tipų, kurie skiriasi savo sudėtyje naudojamomis filtravimo medžiagomis.

Popierinis oro filtras

Originalaus tipo eksploatacinės medžiagos, sumontuotos ant visų kelių ir bėgių motociklų arba beveik. Šis filtras turi popierinį filtro elementą, išdėstytą akordeonu, kad padidėtų mainų paviršius.

Tačiau šį vienkartinį oro filtrą galima išvalyti greitu kompresoriaus pūtimu tarp dviejų keitimų, kad pailgėtų jo tarnavimo laikas, ypač jei reguliariai važinėjate mieste ar dulkėtoje aplinkoje.

Peržiūrėkite mūsų popierinius oro filtrus

Alyva dengtas K&N medvilninis oro filtras

K&N motociklo oro filtro tepimas alyva – nuotr Vienas mėnuo vienas važiavimas

Medvilninis oro filtras

Čia kalbame apie daugkartinio naudojimo oro filtrus, tokius kaip K&N Stage 1 arba originalus BMC . Jų dizaine naudojami keli medvilnės sluoksniai, įterpti tarp dviejų smulkių metalinių tinklelių. Jei jie atitinka originalaus filtro formą, jie gali padėti pagerinti variklio veikimą, nes šiek tiek atlaisvins įsiurbimo angą. Ir visų pirma, jų didelė kaina laikui bėgant atsiperka, nes jie yra daugkartinio naudojimo. Tai yra pagrindinis jų turtas. Galime pridurti, kad jie šiek tiek groja įsiurbimo garsu, kurį dažnai labiau veikiame važiuojant motociklu nei išmetimo...

Trumpai tariant, tokio tipo filtrai turi daug privalumų. Atkreipkite dėmesį, kad filtro priežiūrai reikalingi specialūs produktai (gali būti naudojami kelioms priežiūros sesijoms).

Taip pat, jei motociklai yra su karbiuratoriais, primygtinai rekomenduojama peržiūrėti oro ir degalų mišinio sodrumo nustatymus, kad jūsų variklis veiktų ilgiau ir būtų geros būklės.

Kornetai stilingai pakeičia originalią plastikinę oro dėžę

Kornetai stilingai pakeičia originalią plastikinę oro dėžę – Nuotr Dėlionės pjūklas

Kūgiai

Tai visiškai klasikiniai popieriniai filtrai, puikiai tinkantys kavinės racer ar senovinio motociklo stiliui paryškinti, todėl juos reikia laikyti tokiais. Siūlomi įvairaus skersmens rageliai, pritaikyti prie visų karbiuratorių. Nepamirškite užsakyti filtro vienam karbiuratoriui!

Peržiūrėkite mūsų korneto oro filtrus

Hiflofiltro putplasčio oro filtro su skirtingų tipų putomis vaizdas

Iškirptas visureigio putplasčio filtro vaizdas

Putplasčio oro filtras

Putplasčio oro filtras, skirtas enduro arba cross -road motociklams, pasižymi puikia dulkių ir drėgmės filtravimo galia, nes tai leidžia popierius. Daugkartinio naudojimo, reikia pridėti putplasčio filtrą aliejus arba riebalai kad būtų užtikrinta norima filtravimo galia. Galima įsigyti skardinėje (įmirkykite filtrą, tada išspauskite) arba purškikliu, kurį lengviau dozuoti pradedantiesiems.

Sandstop superfiltro kojinė, montuojama ant krosinio putplasčio oro filtro

Perviršinis filtras smėlio stotelė kuris puikiai atliko savo vaidmenį Enduropale!

Važiuojant smėlyje arba labai dulkėtoje vietovėje, MX mechanikai rekomenduoja pridėti perteklinis filtras (dulkės arba smėlio stotelė), dar vadinama kojine.

Peržiūrėkite mūsų putplasčio oro filtrus

Kada pakeisti motociklo oro filtrą?

Atsižvelgiant į nedidelę jo kainą, rekomenduojame pakeisti popierinį oro filtrą (arba ragus) kiekvieną kartą keičiant variklio alyvą.
Medvilninius filtrus periodiškai valykite + sutepkite naudodami filtro gamintojo rekomenduojamus produktus tuo pačiu dažnumu.
TT naudojamus putplasčio oro filtrus reikia išvalyti ir sutepti po kiekvieno išvykimo.

 

Motociklo kuro filtras

Kam skirtas motociklo kuro filtras?

Kuro filtras veikia kaip minėti filtrai: sulaiko dulkes, įvairias bake susidariusias nuosėdas, rūdis ir pan., o į karbiuraciją patenka tik grynas skystis. Tai apsaugo smulkius purkštukų arba karbiuratorių vamzdžius nuo užsikimšimo pavojaus.

Motociklo kuro filtras

„Inline“ kuro filtras, sumontuotas ant žarnos prie bako išleidimo angos

Kaip išsirinkti motociklo kuro filtrą?

Yra du Motoblouz modeliai:

  • Filtrai montuojami ant žarnos. Jie dedami prie bako išleidimo angos, po kuro siurblio. Būkite atsargūs pasirinkdami tinkamą žarnos skersmenį.
  • „Kojinių“ filtrai sudėtingoms sąlygoms. Tai tekstilinis filtras, įdėtas į bako angą, siekiant sulaikyti nešvarumus, kol jie pasiekia kuro siurblį. Jie skirti visureigiams motociklams ir vis dažniau nuotykių trasoms, tokioms kaip Yamaha T7. Patikrinkite savo motociklo suderinamumą arba, jei to nepavyksta, kandiklio skersmenį.

Peržiūrėkite mūsų kuro filtrus

Kada pakeisti kuro filtrą?

Apskritai mes jo nekeičiame, nebent motociklas buvo ilgą laiką nenaudotas. Tai taip pat gali būti rekomenduojama, jei esate atsargūs dėl degalų, kuriuos pilate į savo motociklą, kokybės, dėklo švarumo ir pan.

Viršelio paveikslas Tá Focando

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo