Sekite mus :

IZYSCOOT pamoka Nr. 6: Alyvos keitimas ant motorolerio


Aliejus leidžia gerai jūsų paspirtuko tepimas (taigi ir tinkamas jos veikimas). Panaudota alyva yra juoda ir nebeatlieka savo funkcijų. Jei taip, turite jį pakeisti... kitaip tariant, ištuštinti. Vaizdo įraše, su Izyscoot, paaiškiname kaip nusausinti paspirtuką 5 žingsniais.

Prieš pradedant…

Kad žinotum KADA pakeisti alyvą, patariame pasidomėti paspirtuko techninės priežiūros buklete. Ten viskas pažymėta: ritmas, kiekybė ir kokybė.

Prieš keisdami motorolerio alyvą, aprūpinkite maždaug 3 litrų talpos baką aliejui surinkti. Žinokite, šiame vaizdo įraše nusausintame MP3 500 yra 1,7 litro alyvos. Geriau naudoti a speciali atkūrimo dėžė kad būtų išvengta bet kokios taršos.

Pakeiskite motorolerio alyvą 5 žingsniais

  1. Ištuštinkite išleidimo alyvą
  2. Išvalykite sietelį
  3. Pakeiskite alyvos filtras
  4. Pakeiskite alyvą
  5. Patikrinkite lygius

1. Išleiskite alyvą

Padėkite išleidimo indą po išleidimo kaiščiu, atsukite kamštį ir leiskite aliejui natūraliai nutekėti.

2. Išvalykite sietelį

Nuimkite sietelį, kuris naudojamas mikro likučiams, dulkių dalelėms ir metalo laužui sulaikyti. Išvalykite jį ir išleidimo kaištį naudodami a stabdžių valiklis. Atsargiai: išimdami kamštį nepameskite išleidimo kaiščio sandariklio. Kai viskas bus išvalyta, pakeiskite sietelį, tarpiklį ir dangtelį.

3. Pakeiskite alyvos filtrą

Dėl pilnas motorolerio nutekėjimas, atsukite alyvos filtrą ir išimkite. Sutepkite naujojo filtro kraštą alyva, kad jis nepriliptų ir padidintų sandarumą, ir įsukite jį į korpusą.

4. Pakeiskite alyvą

Paspirtuko techninės priežiūros knygelėje sužinosite, kokią alyvą naudoti, kokiu kiekiu ir kokia norma. Užpildykite karterį naujos alyvos ir būkite atsargūs, kad nepaisytumėte rekomenduojamo kiekio.

5. Patikrinkite lygius

Prieš vėl išvažiuodami į kelią, patikrinkite alyvos lygį naudodami kontrolinį strypą (ir, jei reikia, sureguliuokite). Skaidrus, švarus, jūsų aliejus vėl 100% optimalus.

Motociklas? Atraskite mūsų vaizdo įrašo straipsnį apie motociklo tepalų keitimas.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo