Sekite mus :

IZYSCOOT pamoka Nr. 2: atidžiai patikrinkite akumuliatorių


Ten baterija leidžia tinkamai užvesti jūsų automobilį. Ar atsisako pradėti? Taigi žinote, kur kreiptis. Būtent akumuliatorius tiekia srovę, reikalingą užvedimui ir uždegimui. Mes jums paaiškiname vaizdo įraše su Izyscoot, kaip patikrinti ir valdyti paspirtuko akumuliatorių kad išvengtumėte gedimų, šaltyje, kai skubate... (Tai visada būna tada, kai automobilis atsisako užvesti).

1. Patikrinkite akumuliatoriaus įtampą

Įtampa turi būti 12,6 voltų ramybės fazėjeir 14 voltų esant maksimaliai įtampai.

Kai kurie paspirtukai turi integruotą valdiklį, kuris leidžia tai padaryti patikrinkite akumuliatoriaus įtampą. Ne tavo? Galite naudoti a apkrovos testeris, dedamas ant baterijos + ir – gnybtų. Taigi testeris turėtų rodyti maždaug 12,6 volto įtampą.

2. Padidinkite paspirtuko akumuliatoriaus įtampą

Ar jūsų akumuliatorius toli nuo 12,6 voltų? Taigi jūs turite dvi galimybes

  • Naudoti akumuliatoriaus įkroviklis. Tačiau įkrovimas gali užtrukti kelias valandas...
  • Pasukite į a akumuliatoriaus stiprintuvas kai būtinai turi pradėti (kaip minėjome aukščiau, šaltyje, kai skubate...). Tiesiog uždėkite spaustukus ant akumuliatoriaus + ir – gnybtų, įjunkite stiprintuvą ir galiausiai užveskite paspirtuką.

Įspėjimas: jei pakeisite poliškumą, sukursite trumpąjį jungimą. Primename, kad raudoni gnybtai eina į + gnybtą, o juodi - į - gnybtą.

3. Rūpinkitės savo baterija…

Taip, paspirtuko akumuliatoriumi reikia pasirūpinti. Paprastai jo eksploatavimo trukmė yra 4 metai, kai paspirtukas miega garaže, 2 metai, kai jis miega lauke. Šaltas, pasikartojantis paleidimas ir ilgas poilsio laikotarpis yra didžiausi akumuliatoriaus priešai. Todėl artėjant žiemai turite klausytis daugiau ir palepinti.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo