Sekite mus :

IZYSCOOT pamoka Nr. 5: Patikrinkite paspirtuko alyvos lygį


Būtina, kad reguliariai tikrinkite alyvos lygis, tiek ant motociklo, tiek ant 4-takčio paspirtuko. Tai, žinoma, jūsų automobilio gerovei ir tam, kad nesugadintumėte jo variklio. Pažiūrėkime kaip patikrinti motorolerio alyvą vaizdo įraše su Izyscoot.

Kokiomis sąlygomis turėtumėte patikrinti motorolerio alyvos lygį?

Pradėkite paspirtuką minutę paleisti tuščiąja eiga, kad įkrautumėte tepimo grandinę. Tada išjunkite variklį, kad jis atvėstų. Operacija atliekama šaltu varikliu (taigi palaukite kelias minutes), ant lygaus paviršiaus ir ant centrinio stovo. Kad tik tepalas nebūtų pakrypęs... ir išvengtumėte skaitymo klaidų.

Žingsnis po žingsnio: kaip patikrinti alyvos lygį?

  1. Atsukite valdymo strypą ir nuvalykite
  2. Patikrinkite motorolerio alyvos lygį
  3. Jei reikia, po truputį įpilkite aliejaus
  4. Reguliariai tikrinkite

1. Atsukite valdymo strypą ir nuvalykite

Valdymo strypas yra ant variklio karterio. Atsukite ir nuvalykite švaria šluoste, kad būtų lengviau skaityti. Tada visiškai įsukite atgal.

2. Patikrinkite paspirtuko alyvos lygį

Šį kartą vėl nuimkite strypą patikrinkite motorolerio alyvos lygį.

Dvi padalos: mažiausia ir didžiausia yra nurodytos ant jūsų valdymo strypo. Idealus tepalo lygis? Jis yra šiek tiek žemiau didžiausios gradacijos. Jei jis yra viduryje arba apatinėje dalyje, link minimumo, tada jūsų paspirtukas yra sausas! ir tu privalai įpilkite motorolerio alyvos.

3. Jei reikia, po truputį įpilkite aliejaus

Nepakanka aliejaus? Žr. savo paspirtuko techninės priežiūros bukletą koks aliejus paspirtuko naudojimui.

Tada tęskite pildymą, bet nedideliais kiekiais ir kaskart tikrindami, ar neviršijate maksimalaus lygio... Išties dėl alyvos pertekliaus variklis gali sugesti. Vėl įsukite valdymo strypą ir galite pradėti!

4. Reguliariai tikrinkite

Patikrinkite bent kartą per mėnesį motorolerio alyvos lygis. Tai jau leis važiuoti ramiau, o taip pat pastebėti bet kokią anomaliją. Pavyzdžiui, perteklinį alyvos suvartojimą gali sukelti nuotėkis, variklio susidėvėjimas, per sena arba netinkama alyva ir pan. Tokiais atvejais ją reikia pakeisti.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Mathilde Tay

Nepriklausomas rašytojas 5 metus, aš esu „priklausomas“ baikeris 4 metus. Taip, aš esu ta, kurią kartais vadiname „smėlio maišeliu“, kuri filmuoja, kol jos vyras mėgaujasi motociklu važinėjantis keliais ir po Kalifornijos saule. Mėgstu keliauti keliais, taip pat esu senų dviračių gerbėjas. Didžiausia svajonė? Kad mano vyras pagaliau pamato galimą šoninės priekabos viliojimą arba sėdėjimą ant rankenos ant Triumph Speed ​​​​Twin mano tėčio amžiaus (1946 m.)

Be komentarų

Pridėkite savo