Sekite mus :

Motociklų mechanika: būtiniausi įrankiai!


Sutaupykite pinigų, (šiek tiek daugiau) valdykite savo dviratį automobilį, sugebėkite susidoroti su gedimu kelio pusėje ir pan. Yra daug svarių priežasčių, kodėl verta pradėti motociklų (arba motorolerių) mechanikus. . ).

Be įprastų veržliarakčių ir replių, esančių daugumoje įrankių dėžių, norint prižiūrėti dviratį automobilį reikia daug įrankių, kartais specifinių. Atsižvelgdami į jūsų motociklų mechaniko ambicijas, pažvelgsime į tai, ką naudinga turėti dirbtuvėse!

Tepalo naujoko įrankiai

Motociklai ar motoroleriai yra jūsų aistra. Norėtumėte žengti žingsnį toliau savarankiškumo prasme ir sutaupyti pinigų, pradėdami patys rūpintis savo grožiu. Čia pateikiami pagrindiniai įrankiai, norint pradėti dirbti su motociklų mechanika ir išvengti galvos skausmo, už prieinamą kainą!

 • Motociklų mechaniko pirštinės

  Nitrilo pirštinės

  Atsparesnės įpjovimams ir suspaudimams nei lateksinės pirštinės, nitrilo pirštinės apsaugos jus nuo skysčių, kurie ne visada yra labai naudingi odai, ir užkirs kelią juodiems nagams, kurie gali išgąsdinti jūsų kitą Tinder pasimatymą. Mechanikų pirštinės taip pat turi savo gerbėjų dėl papildomos apsaugos, kurios per daug nepaveikia prisilietimo.

 • Atsuktuvas motociklo įsikišimui

  Atsuktuvas

  Kartą ir visiems laikams pasiimkite gerus atsuktuvus, kad nesugadintumėte (kaip sakoma žargonu) savo varžtų įspaudų ir neapsunkintumėte būsimų intervencijų. Keli įspaudai lieka gana įprasti ant motociklų: kryžminis ( Philips ), Pozidriv, plokščias. Geras atsuktuvas taip pat gali tai padaryti.

 • Motociklo slėgio matuoklis

  Manometras

  Nebebėgti į degalinę. Skaitmeniniai manometrai yra nebrangūs ir neužima vietos laikyti. Kai tokį turite po ranka, padangų slėgį tikrinate dažniau. Tai naudinga jų naudojimo trukmei, degalų sąnaudoms ir jūsų saugumui.

 • Motociklo alyvos filtro veržliaraktis

  Filtro veržliaraktis

  Norint atsukti alyvos filtrą nerizikuojant susižeisti/sugadinti motociklą/visur nepatekti alyvos (jei reikia, išbraukti), filtro veržliaraktis labai pravers. Jis yra pritaikytas jūsų filtrui arba bendrasis. Atsižvelgiant į dažnumą motociklo tepalų keitimas, jis greitai amortizuojamas.

 • Motociklo uždegimo žvakės veržliaraktis

  Uždegimo žvakės veržliaraktis

  Į eilinę motociklo techninę priežiūrą taip pat įeina jo uždegimo žvakių patikrinimas arba keitimas. Naudodami tinkamą uždegimo žvakės veržliaraktį sumažinate uždegimo žvakės lūžimo riziką. Jis taip pat yra lizdo formatu, kuris turi būti sujungtas su apačioje esančiais lizdų dėžutės reketais.

 • Motociklo nutekėjimo indas

  Išleidimo padėklas

  Mat ištuštinti jį į baseiną ir supilti turinį į konteinerį yra skausminga ir dažnai ant grindų susidaro dėmės. Naudodami kanistro tipo nutekėjimo indą palengvinate savo gyvenimą: nutekėjimo alyva teka tiesiai į kanistrą ir laukia jūsų kito apvažiavimo į perdirbimo centrą.

 • Kištukinė dėžutė

  Kištukinė dėžutė

  Šis rinkinys leidžia atsukti beveik bet kokį motociklo šešiabriaunį varžtą. Jį sudaro lizdai (įvairių dydžių antgaliai), kvadratinis raktas, ant kurio jie tvirtinami, ir plėtiniai, skirti pasiekti kampus. Veržliaraktį galima atsukti, kad sutaupytumėte laiko priveržiant/atlaisvinant.

 • Plokštieji raktai

  Plokštieji arba šakiniai/akiniai raktai

  Tam tikrais atvejais reketinis raktas iš lizdo dėžutės netiks. Jums reikės plonesnio veržliarakčio. Taip pat bus svarbu, jei priveržimo veržlė bus sujungta su tokio pat dydžio fiksavimo veržle (grandinės įtempimas Pavyzdžiui). Reguliuojamas veržliaraktis taip pat gali padėti, kai yra pakankamai vietos.

 • Motociklo akumuliatoriaus įkroviklis

  Akumuliatoriaus įkroviklis

  Privaloma turėti! Turime tau keletą dažnai kalbama, baterijos įkroviklis per savo karjerą porą kartų išgelbės dieną. Nesvarbu, ar paliksite savo motociklą ilgam be jojimo, ar tiesiog jaučiate, kad užvedimas yra sudėtingesnis, tai suteiks jūsų akumuliatoriaus energijos!

Įrankiai įprastiems meistrams

Puikiai išmanote motociklų mechaniką. Įprastinė priežiūra tapo įprasta. Norite išplėsti savo dviračio intervencijų spektrą, pradėti tikrus remonto darbus, net jei prireikus reikia atidaryti variklį. Štai keletas įrankių, kurie padės jums ieškant puikios būklės motociklo ar paspirtuko.

 • Motociklų mechanikų dirbtuvių stendas

  Dirbtuvių ramentas

  Ant jūsų motociklo nėra centrinio stovo? Pasirinkite dirbtuvių stendą, tai pakeis jūsų gyvenimą! Nebereikia pavojingų pozicijų ir nesaugių balansų: su tokio tipo ramentais dirbate sveikai!

 • Motociklo kompresorius

  Kompresorius

  Kompresorius leidžia greitai ir gerai pripūsti padangas. O tuomet pūstuvas tikrai labai praktiškas atliekant įprastinę jūsų motociklo priežiūrą (filtro valymui, dulkių valymui ir pan.). Vieną kartą paragavus sunku jo atsisakyti.

 • Žiedinės replės

  Žiedinės replės

  Šios replės leidžia nuimti veržles, šiuos spyruoklinius žiedus, kurie fiksuoja tam tikras dalis: pavarų dėžės ašis, stūmoklius ir kt. Nuimti žiedą plokščiu atsuktuvu visada rizikinga, įbrėžimai ar net sužeidimai niekada nėra toli.

 • Rive-grandinis motociklas

  Grandinės upė

  Grandinės įrankis leis jums patiems pakeisti grandinės komplektą. Nuimkite panaudotą grandinę, tai galima padaryti be rizikos su šlifuokliu (žr mūsų pamoka). Tačiau norint kniedyti naują grandinę, grandinės kniedė jums labai pravers.

 • Motociklų mechaniniai sukimo momento raktai

  Dinamometrinis raktas

  Jei dirbate tikrai dažnai ir (arba) taip pat planuojate suktis su savo mašinos variklio bloku, sukimo momento veržliaraktis taps būtinas. Tai leidžia priveržti tinkamu sukimo momentu (tinkama jėga, kad būtų paprasčiau) cilindro galvutės varžtus ir kitas svarbias 2 ar 3 ratų transporto priemonių dalis.

 • Magnetinis puodelis

  Magnetinis puodelis

  Dar vienas nebrangus ir itin praktiškas aksesuaras. Nepraraskite nuimtų varžtų! Magnetiniame puodelyje (ar lėkštėje) jie vargu ar sukis. Net ir nerangus stumtelėjimas jų nenuskris į jūsų garažo kampus!

 • Ekologiškas kilimėlis motociklų mechanikams

  Ekologiškas kilimėlis

  Aplinkosauginis kilimėlis sumažina motociklo paslydimo riziką. Sraigtai ir kitos poveržlės ant jo rieda mažiau nei ant plytelių ir tai apsaugo nuo alyvos dėmių jūsų grindims. O kokia klasė tavo garaže! Taip pat labai praktiška, jei važiuojate varžybose, kur tai dažnai yra privaloma.

 • Stabdžių grandinės ventiliatorius

  Stabdžių grandinės ventiliatorius

  Šis nebrangus vožtuvas padės išleisti stabdžių skystį. Iš tikrųjų tai yra vožtuvas, kuris neleidžia užterštam skysčiui ir burbuliukams grįžti į grandinę. Sutaupysite laiko, stabdžių skysčio ir, beje, nervų.

 • Motociklo techninė apžiūra

  Techninė apžvalga

  Atliekant techninę peržiūrą, atsisakome tik įrankių. Jame išsamiai aprašomos pagrindinės priežiūros ir remonto užduotys, daugiausia dėmesio skiriant jūsų mašinos modeliui. Labai praktiška atliekant sudėtingas ir naujas operacijas. Jas siūlo dvi leidyklos: PROP ir Haynesas (angliškai)

Guru įrankiai motociklų mechanikoje

Ar kiti dviratininkai jus sveikina pagarbiai ir ar esate žinomas kaip „12 metų dėdė / teta veržliaraktis“? Ar jūsų garaže visada guli vienas ar du motociklai, nes padedate visiems aplinkiniams? Ar iš anksto turite atsargų dalių, nes žinote, kaip numatyti remontą? Ne iš jūsų mes sužinosime, kokius įrankius reikėtų įtraukti į jūsų dirbtuvių vežimėlį, bet jei kada nors, turime keletą pasiūlymų!

 • Smūginis veržliaraktis

  Smūginis veržliaraktis

  Tai labiau profesionali įranga, bet jei esate nuolatinis motociklų mechanikas, tai puiki dovana paprašyti Kalėdų Senelio. Smūginis veržliaraktis sutaupys daug pastangų ir laiko. Ir tada taip gerai skamba garaže, smūginio veržliarakčio daina!

 • Padangų keitiklis ir balansuotojas

  Padangų keitiklis ir balansuotojas

  Beveik būtina, jei planuojate patys susitvarkyti padangų keitimą. Padangų svirtys leidžia nuimti padangą nuo ratlankio, o balansyrą... subalansuoti (ne juokais!) ratą. Nepjausite, jei važiuosite trasa ir dažnai keisite padangas.

 • Motociklų keltuvas

  Pakeliamas tiltas

  Vargina visą laiką pasilenkus prie motociklo, tupintis ar net gulint ant šalto betono, kad pasiektum variklio dugną, ar ne? Motociklų tiltas pakeis jūsų gyvenimą ir įtvirtins jūsų, kaip guru, reputaciją! Kai kurie patyrę „pasidaryk pats“ gamina patys, naudodami perdirbtas medicinines lovas.

 • Motociklo ratų užraktas

  Ratų užraktas

  Stabilesnis nei dirbtuvių stovas, ratų užraktas užfiksuoja priekinį arba galinį ratą ir netgi neleidžia jam pasisukti. Pritvirtintas prie keltuvo, tai geriausias derinys.

 • Motociklo įsiurbimo vakuumo matuoklis

  Depresijos Matuoklis

  Pažangiausias įrankių rinkinys, skirtas vakuumui reguliuoti įsiurbimo kanaluose, kad galėtumėte turėti nepriekaištingai veikiantį variklį.

 • T-raktas

  T formos raktai

  Visi turime L formos šešiakampius raktus (arba BTR raktus) savo įrankių dėžėje, net jei jie yra pažymėti „Ikea“. Daug ilgesni T formos raktai leidžia pasiekti mažiau prieinamus varžtus. Ir tada priveržimas yra daug greitesnis ir intuityvesnis.

 • motociklų pakrovimo rampa

  Pakrovimo rampa

  Pakrauti savo dviratį ant priekabos, borto ar furgono. Atkreipkite dėmesį į maksimalų svorį, kurį jis gali išlaikyti. Daugelis jų yra sulankstomi, kad būtų lengviau laikyti.

Šis sąrašas nėra baigtinis. Kuo daugiau progresuosite, tuo daugiau jums reikės įrankių, reikalingų norint išspręsti visas technines problemas, palaikyti nuolat tobulėjančią variklio technologiją ir taisyti tam tikrus motociklus, kuriems reikalingi specifiniai įrankiai. Trumpai tariant, jums reikės lentynų jūsų garaže!

O jei nerimaujate dėl savo biudžeto, pagalvokite apie pardavimą, Black Friday ir kitos akcijos : jūs tikrai turite būdą apriboti žalą!

Jei manote, kad įrankio šiame sąraše labai trūksta, nedvejodami pakomentuokite!

Peržiūrėkite visus mūsų motociklų įrankius

Motociklų mechanikų dirbtuvės

Kas gali būti gražiau už gerai įrengtas dirbtuves, klausiu jūsų!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Loic

Motoblouz redaktorius ir bandytojas, esu besąlygiškas kelių su vingiais gerbėjas. Man motociklas yra ne tik pabėgimo, bet ir susisiekimo priemonė.

Be komentarų

Pridėkite savo