Sekite mus :

Pamoka: lagaminų ir Shad viršutinio dėklo surinkimas ant motociklo


Ten motociklo bagažas yra vienas iš būtiniausių aksesuarų, kai tik noras keliauti pakelia bjaurią galvą... Minkšti krepšiai yra gerai, ypač kalbant apie kainą. Tačiau standūs ir pusiau standūs elementai rodo didesnį patikimumą ir reikalauja didesnį naudojimo komfortą. Vis dėlto jų įrengimas nusipelno paaiškinimo! Manėme, kad vaizdo pamoka galėtų veiksmingai paruošti dirvą. Mūsų tikslas: padėti jums pritvirtinti lagaminus ir viršutinį dėklą ant motociklo per rekordiškai trumpą laiką.

Kaip ant motociklo sumontuoti viršutinę dėžę ir šoninius dėklus?

  1. Surinkite reikiamus įrankius ir stabilizuokite motociklą ant stovo, dirbtuvėse ar centrinio stovo
  2. Iš dalies išardykite galinę motociklo dalį (posūkio signalas, valstybinio numerio atrama ir kt.)
  3. Surinkite visus elementus (ranką ir plokštę) nepriverždami
  4. Tęskite galutinį priveržimą, kai viskas bus tinkamai sumontuota
  5. Uždėkite viršutinį ir šoninius dėklus

Kaip ant motociklo pritvirtinti lagaminus ir viršutinį dėklą

Būkite tikri, tvarkymas yra prieinamas visiems ir reikalauja labai nedaug įrankių.

Teks iš dalies išardyti motociklo galinę dalį: indikatorius, valstybinio numerio atramą, keleivio pėdų atramą, duslintuvo tvirtinimo kronšteiną ir t.t.. Tiesą sakant, atraminę konstrukciją palaiko keli tvirtinimo taškai, kad negalvodami galėtumėte montuoti prikrautus lagaminus. Pagalbiniame rinkinyje yra viskas, ko reikia, nuo dalių iki techninės įrangos. Pristatoma tik viršutinė dėklo plokštė... su viršutiniu dėklu!

Po preliminaraus išmontavimo idealus premier žingsnis yra surinkti visą Shad konstrukciją iki galo neužveržiant varžtų (priešpriešinis priveržimas). Tada, kai viskas susidėlios ir pamatysite, kad nieko nepamiršote, galite tęsti galutinį suveržimą.

Kalbant apie dažytą viršutinį dėžės dangtį ir sėdynės atlošą, vietos jau pažymėtos. Taigi tereikia padaryti bandomąją angą plastike su grąžtu, kad būtų galima įsukti šiuos elementus be galimų klaidų! Vaizdo įraše rasite visus naudingus paaiškinimus, kaip elgtis be slaptų motyvų.

Gerai, bet kurį Shad palaikymą pasirinkti? Norėdami sužinoti, kuris iš jų tinka jūsų motociklui, tiesiog raskite modelį ir metus dalių parinkiklyje, šio puslapio kairėje. Sėkmingo redagavimo!

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Nico

Važinėti motociklu yra šaunu, bet man labiausiai patinka susitepti rankas! Nuo tada, kai atidariau savo premier variklį, aistra manęs neapleido ir visada po ranka turiu kištukinį lizdą... Motoblouz įmonėje esu mechanikos ekspertas ir savo žinias perduodu vaizdo įrašų pamokose.

Be komentarų

Pridėkite savo