Sekite mus :

Pamoka: pakeiskite motociklo oro filtrą


Pakeiskite savo motociklo oro filtrą. Devyniais iš dešimties atvejų ši įprastinė priežiūros operacija pasirodo labai paprasta. Galiausiai pagrindinė kliūtis, su kuria susidursite, yra ta, kad yra daug skirtingų filtro vietos arba tvirtinimo konfigūracijų. Tačiau vadovaudamiesi šiomis keliomis gairėmis neturėtumėte daryti klaidų! Mūsų atveju oro filtras yra po baku. Jei jūsiškis yra po balnu, laikyk, kad pasisekė, jį pakeisti bus tik lengviau.

Kaip pakeisti savo motociklo oro filtrą?

  1. Surinkite reikiamą įrangą, tada stabilizuokite motociklą ant stovo
  2. Pasiekite oro filtrą (jo vieta skiriasi priklausomai nuo motociklo modelio)
  3. Nuimkite oro dėžutės dangtelį ir išimkite panaudotą filtrą
  4. Jei reikia, išvalykite oro dėžę šluoste
  5. Įdėkite naują oro filtrą
  6. Uždėkite oro dėžutės dangtelį ir vėl įdėkite anksčiau nuimtus elementus, kad galėtumėte pasiekti filtrą

Kaip pasiekti filtrą

Jei, kaip ir mūsų vaizdo įraše FZ8, jūsų filtras yra po baku, pastarąjį turėsite išmontuoti. Būkite tikri, jo visiškai nuimti nereikės, reikia nukraunant ir kitaip atjungti žarnas... Jei reikia, pradėkite nuo balno ir baką supančių gaubtų išmontavimo. Atsukite jį, tada pakelkite jį kiek įmanoma, kad galėtumėte patogiai pasiekti oro dėžę. Tam labai pravers medinė kaladėlė (žr. vaizdo įrašą).

Oro dėžė yra ten, prieš jūsų nustebintas akis! Norėdami išimti naudotą filtrą ir pakeisti jį nauju, atsukite varžtus (arba spaustukus), laikančius jo dangtelį. Išimkite seną filtrą ir išvalykite dėžutės vidų šluoste arba dulkių siurbliu. Būkite atsargūs, kad į įpurškimo vamzdžius nepatektų nešvarumų, nes tai gali sukelti problemų paleidžiant iš naujo.

Tada atsargiai įdėkite naują filtrą. Dabar galite vėl surinkti oro dėžutės dangtį, pakeisti bako ir jo išorinių komponentų padėtį. Ir štai, operacija baigta. Kadangi mes jums sakėme, tai buvo lengva!

Kada pakeisti oro filtrą?

Šioje srityje venkite improvizacijos. Geriausia pasidomėti savo motociklo techninės priežiūros brošiūra ir laikytis gamintojo rekomenduojamų terminų. Jei jūsų filtras per daug užsikimšęs, jūsų motociklas gali sunaudoti per daug benzino ir prarasti našumą. Kartais pakanka išvalyti: išardykite popierinį filtrą, švelniai perbraukite jį tarp lentjuosčių, išpūskite ir pašalinkite visus nešvarumus iš oro dėžutės.

Kokį oro filtrą pasirinkti?

Originalus arba pritaikomas ? Tinka abu. Pagrindinis pritaikomo oro filtro privalumas: tai yra pigiau nei originalus filtras, su vienodu našumu. Taip pat yra plaunamų oro filtrų, kurių tarnavimo laikas yra beveik neribotas tinkamai prižiūrint. Tačiau tam tikrais atvejais gali prireikti pakoreguoti karbiuraciją arba įpurškimą. Jei abejojate, rinkitės standartinį popierinį filtrą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu

Nico

Važinėti motociklu yra šaunu, bet man labiausiai patinka susitepti rankas! Nuo tada, kai atidariau savo premier variklį, aistra manęs neapleido ir visada po ranka turiu kištukinį lizdą... Motoblouz įmonėje esu mechanikos ekspertas ir savo žinias perduodu vaizdo įrašų pamokose.

Be komentarų

Pridėkite savo