Pristatymas Nemokamas pristatymas nuo 69,58 €
Grįžti Grąžinti 2 metus nemokamai
DUK Pagalba ir susisiekite
Meniu
Mano motociklas Motociklas
Mano paskyra Ryšys
Meniu

Teisinis įspėjimas

Įvadas
Svetainės redaktorius / Leidinių vadovas

Svetainės redaktorius / Leidinių vadovas / Apdorojimo vadovas

Svetainė www. motoblouz skelbia bendrovė D3T distribution SAS, kurios kapitalas yra 9 195 eurų, kurios pagrindinė buveinė yra 72 rue Elie Cartan ZA de la Gare d'Eau 62220 Carvin, Prancūzija, registruota Arras prekybos ir įmonių registre numeriu 478566250, SIRET 478 5606 252 , PVM mokėtojo kodas: FR16 478 566 250

Leidinio vadybininkas

Leidinio vadybininkas

Jérôme Dalidet, generalinis direktorius

Adresas: 72 rue Elie Cartan, Gare d'Eau amatininkų zona, 62220 Carvin

El. paštas: contact[@] motoblouz

Tel.: 03.21.43.33.04

Svetainės šeimininkas

Svetainės šeimininkas

PICTIME grupė
RCS Nr. 443 498 571 – Lille Métropole
SAS su 162 592 eurų įstatiniu kapitalu.
Pagrindinė buveinė: Skaitmeninis miestelis – Parc de la Haute Borne, 61 avenue de l'Harmonie, Sainghin-en-Mélantois (59262)
PVM mokėtojo kodas fr75443498571

Intelektinė nuosavybė

Intelektinė nuosavybė

Visas turinys, rodomas svetainėje www. motoblouz (iliustracijos, tekstai, formuluotės, prekės ženklai, vaizdai, vaizdo įrašai) yra D3T DISTRIBUTION , jos bendradarbių arba partnerių nuosavybė ir yra saugomi pagal galiojančius Prancūzijos ir tarptautinius įstatymus, susijusius su intelektine nuosavybe. Bet koks turinio, esančio svetainėje www. motoblouz , kad ir koks būtų procesas ir palaikymas, reikalingas išankstinis ir aiškus leidėjo leidimas.

Bet koks www.svetainėje esančio turinio atkūrimas, imitavimas ar naudojimas, visas ar dalinis. motoblouz be aiškaus leidėjo leidimo prisiima jų autoriaus atsakomybę už padirbinėjimo veiksmus, kai jie yra apsaugoti intelektinės nuosavybės teisėmis, o bet kuriuo kitu atveju – civilinės atsakomybės pagrindu. Tas pats pasakytina apie visas duomenų bazes, esančias svetainėje www. motoblouz , kuriuos saugo 1998 m. liepos 11 d. įstatymo nuostatos, perkeliančios į Intelektinės nuosavybės kodeksą (VKI) 1996 m. kovo 11 d. Europos direktyvą dėl duomenų bazių teisinės apsaugos. Bet kokios hipertekstinės nuorodos, sukurtos svetainėje www. motoblouz kitiems interneto tinkle esantiems ištekliams, ypač jos partneriams, buvo suteiktas aiškus išankstinis leidimas. Bet kokios informacijos, pasiekiamos per hipertekstinę nuorodą, šios svetainės leidėjas neskelbia, pastarasis neturi jokių teisių, susijusių su per minėtas nuorodas į internetą patalpintu turiniu.

Duomenų apsaugos įstatymas

Atsakomybė

Leidėjas negali būti laikomas atsakingas, jei gedimas, gedimas ar pertraukimas trukdo patekti į svetainę arba apriboja jos naudojimą. Už naudojamą ryšio ir navigacijos įrangą atsako tik jos naudotojas, kuris turi imtis visų tinkamų priemonių savo įrangai apsaugoti, ypač nuo virusinių atakų. Leidėjas atsisako bet kokios atsakomybės, kilusios dėl trečiosios šalies nesąžiningo įsibrovimo, dėl kurio buvo pakeista www.svetainėje.lt pateikta informacija. motoblouz .