Pristatymas Nemokamas pristatymas nuo 69,58 €
Grįžti Grąžinti 2 metus nemokamai
DUK Pagalba ir susisiekite
Meniu
Mano motociklas Motociklas
Mano paskyra Ryšys
Meniu
Mes esame Motoblouz Trokštame ilgais vingiuotais keliais apkeliauti pasaulį, nėra laiko laukti kamščiuose, kad galėtų eiti į darbą, ar net 2 taktų kvapo gerbėjas... ko mes norime, tai važiuoti visur, viską, ko reikia!

Ritinys,
visa kita pasirūpinsime mes!

Img
Nesvarbu, ar tai malonumui, sportui ar dėl to, kad tai yra praktiška kasdien, Motoblouz žinome, kad jūs neturite gaišti laiko, jis turi būti puikus ir greitas! Išgyventi savo aistrą iki galo yra mūsų prioritetas numeris 1.

Ritinys,
visa kita pasirūpinsime mes!

Nesvarbu, ar tai malonumui, sportui ar dėl to, kad tai yra praktiška kasdien, Motoblouz žinome, kad jūs neturite gaišti laiko, jis turi būti puikus ir greitas! Išgyventi savo aistrą iki galo yra mūsų prioritetas numeris 1.
Img
Laiko juostos fonas

Mūsų istorija

Mūsų ruožtu, motociklas prasidėjo 2004 m. su 2 draugais ir kai kuriais odiniais garaže, o fone mirksi neonas, suprantate? Trumpai tariant, pamatai buvo padėti.
Šiandien mes palaikome visus dviratininkus, pilotus, motorolerių vairuotojus... Europoje! Trumpai tariant, visi, kuriuos matote einančius cross ar asfaltuotuose keliuose, praėjo pro mus.
Création de Motoblouz et du site 2004 Développement de nos marques propres 2008 Ouverture du second magasin Lille/Seclin 2018 À la conquête de l'international 2021 Ouverture des sites Italien et Espagnol 2015 Ouverture du premier shop à Carvin 2017 Rachat par le fond Equistone Partners Europe et intégration de Polo Group 2016
kelias

Mūsų vertybės

Motoblouz yra pasitikėjimo istorija. Kadangi mes nesileidžiame į tokius nuotykius per naktį, todėl mūsų DNR remiasi 3 ramsčiais:
Vaizdo atidarymas
Atidarymas
Mes giname panoraminę pasaulio viziją, palaikydami varžovus jų varžybose, bet ir keliautojus, aistringus gamtai, kuriais tikime. Nesvarbu, koks lygis, svarbiausia yra proto būsena.
Įvaizdžio įsipareigojimas
Įsipareigojimas
Ar turite prašymą? Motoblouz tai daro! Ir jei jo nėra, mes susprogsime savo smegenis, kad sukurtume jį jums. Mes laikomės žodžio iki galo.
Vaizdo bendruomenė
Bendruomenės dvasia
Mes vienijamės ir palengviname mainus, iš tikrųjų ateikite pas mus į OCCAZ paddock , mums patinka šeimyniška dvasia!
Reklamjuosčių vertės
Mes tai gyvename su savo drąsa!

Mūsų pažadas

Judančiame pasaulyje norime, kad visi 2 ratų naudotojai galėtų saugiai važiuoti, kad ir koks būtų jų stilius ar praktika, ir kad tai būtų prieinama visiems.
Štai kodėl mes apsupame save ikoniškais, bet taip pat naujais ir novatoriškais prekių ženklais, kruopščiai atrinktais, kad aprūpintume jus ir jūsų motociklą bei pasiūlytume 180 padangų pasiūlymą.
O kadangi 137 000 produktų galima rasti daug, mūsų svetainėje, parduotuvėse ar net motociklų konsultantuose mėgaukitės asmenine klientų patirtimi su patarimais ir informacija apie gaminius, kurie padės rasti tinkamą įrangą. labiau pritaikytą jūsų praktikai.
700
prekių ženklų
137 000
produktų nuorodos
banerio pažadas
Jokioje internetinėje parduotuvėje nėra tiek daug motociklų gaminių

Mūsų klientai inovacijų centre…

Siekdami tęsti savo paramos metodą, kilo mintis sukurti savo motociklininkams skirtos įrangos asortimentą: Dexter , DXR , Kooroom ir Prov . Techniniai gaminiai, atitinkantys visus jūsų poreikius su raktiniais žodžiais: kokybė, saugumas, dizainas ir komfortas.
Sukurta baikerių, baikeriams
Nuosavas prekės ženklas
Bendros kūrimo dirbtuvės su mūsų klientais
Baikeris seka paskui
1-ojo derinio plėtra mažiau nei 403,33 €
Sukurta baikerių, baikeriams
Komanda