Pristatymas Nemokamas pristatymas nuo 69,58 €
Grįžti Grąžinti 2 metus nemokamai
DUK Pagalba ir susisiekite
Meniu
Mano motociklas Motociklas
Mano paskyra Ryšys
Meniu

Pardavimo sąlygos

1. Bendrosios nuostatos, susijusios su šiomis bendromis pardavimo sąlygomis

Šios bendrosios pardavimo sąlygos, toliau „CGV“, taikomos visiems užsakymams, pateiktiems svetainėje adresu www. motoblouz, toliau „Svetainė“, paskelbta bendrovės D3T DISTRIBUTION , toliau „ MOTOBLOUZ “, supaprastinta akcinė bendrovė, kurios kapitalas yra 9 271,62 €, registruota Araso (Prancūzija) RCS numeriu 478 566 250, su jos vadovu. biuras 72 rue Elie Cartan, Gare d'Eau 62220 CARVIN amatininkų zona, atstovaujama p. Jérôme Dalidet.
BPS gali peržiūrėti interneto vartotojai, lankytojai ir Svetainės Klientai, ir tiesiogiai su jomis susipažinti, taip pat paprašius BPS galima perduoti kitokiu formatu.
Registruodamasis Svetainėje Klientas patvirtina, kad susipažino su Bendrosiomis sąlygomis ir su jomis sutinka, todėl sutartimi įsipareigoja jų laikytis. MOTOBLOUZ pasilieka teisę bet kuriuo metu pritaikyti ar keisti Bendrąsias sąlygas. Keičiant, kiekvienam užsakymui bus taikomos Bendrosios sąlygos, galiojusios užsakymo dieną.
MOTOBLOUZ pasilieka teisę bet kuriuo metu ir be įspėjimo keisti Svetainės turinį ar joje teikiamas paslaugas ir (arba) laikinai arba visam laikui nutraukti visos ar dalies Svetainės veikimą.